Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Apám ellenem hergeli a bátyáma...

Apám ellenem hergeli a bátyámat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apa kb. fél éve bolondnak hív engem. Akármit csinálok, ha utána számonkérem, a pofomba röhög, mint aki nem komplett. Minden hülyeség miatt, például összetört egy pohár vagy, ha anyával beszélgetek, bármi. Ha lebetegszem, akkor is elkezdi, hogy nekem az agyammal van baj, semmi mással.

Erre a testvérem is elkezdte felvenni a stílust, ha adni akarok neki valamit, akkor is elkezdi, hogy bolond vagyok és mutogat.

Régen nagyon bírtam, de ez nem tudom mi.


2017. aug. 8. 21:29
 1/2 anonim válasza:
A legegyszerűbb, hogy megbeszéled vele, hogy akkor most hányadán álltok. Innen most senki se tudja kitalálni, bocsesz.
2017. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Oviban ilyenkor azt mondtuk. hogy "aki mondja másra az mondja magára"
2017. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!