Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utálom a bátyámat. Mit csinálh...

Utálom a bátyámat. Mit csinálhatnék vele?

Figyelt kérdés
17 éves. Nagyon hülye. Örülnék, ha nem is létezne. Egész nap csak a matekról dumál, csak azt kell hallgatnom hogy kettő a négyzeten meg píszerblablabla... Minden állat elé oda rakja, hogy "vér". Vérhörcsög, Vérló, Vérmacska, Vérdenevér, Vérhal... Mindent elmond 5000-szer, egyfolytában mondjuk neki, hogy fejezze be, de olyan, mintha süket lenne. Utálja az állatokat... Egyfolytában piszkál engem, hogy a lovaglás milyen gagyi, meg hogy hülyeség hörcsögöt tartanom. Direkt azzal ilyesztgeti, hogy pittyegteti a telefonját, szegény hörcsög 10 percig ledermed miatta... Ja és tesóm egy lusta dög. Amikor mi sportolunk valamit, sétálunk kicsit, akármit ha csinálunk, jön vele, hogy: "A tanulság, hogy nem kell blablablat csinálni." Nagyon idegesítő. Az ágya kihajthatós, de neki még az sem elég. Arról is leesik. És az egész szobát elfoglalja az ágya, hely alig van, épp hogy csak el tudunk ott menni. A hangját sem bírom, irritálja a fülemet, nekem túl mély, nem bírom elviselni... És mindent félre értelmez. Tegnap elmentünk az erdőbe túrázni (volt egy teljesen jól látható ösvény is), anya mondja neki, hogy menjen előre, ne minket zaklasson. Erre ő teljesen turbóba kapcsol, a legmeredekebb rövidítéseknél lemegy, anyáék azt hitték eltűnt, mert nem volt sehol. Mondjuk én örültem volna, ha eltűnt volna az erdőben... Meg nyert valami matek olimpiát is... ezért mamámék csak gügyögnek vele, mint egy 5 évessel (meg amúgy is. Velem meg csak ordibálni lehet..) Mit tudnék csinálni, hogy elviseljem? 2 év múlva megy anya szerint egyetemre, de nem hiszem hogy annyit még kibírnék, mert iskolaidőbe egy csomószor már sírok miatta, nem bír békén hagyni. Hogy videljem el?
2016. aug. 9. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Tedd bele egy nagy faládába miköben alszik, szegeld le a fedelét és add fel postán Kínába vagy ha az túl közel van, akkor a világ végére (a térbelire nem az időbelire)!
2016. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
84%
Dőlj hátra, szisszents egy sört, ne vedd fel a marhaságait :) Neked van életed, ő meg egy kocka matekos...
2016. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
34%
Jézusom a leírtak alapján tényleg nehéz lehet elviselni! Én mondjuk imádom a bátyám hálistennek:D miaz hogy utálja az állatokat? Szörnyű ember lehet..én biztos hogy nem bírnám elviselni es mindig a legrosszabbat akarnám neki!! Remélem azért nem fajul soha odáig a dolog hogy kínozza az állatokat, mert egyből az jutott eszembe.:( sokat nem tudsz tenni ellene sajnos, de sok szerencsét, csak kibírod azt a kevés időt még vele, ha 17 évet kibírtál!:) 17/l
2016. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
De jó neked, hogy van tesód, meg szüleid, családod is!
2016. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Meg folyton akármit mond akárkinek, mindig röhögve/vigyorogva mondja.. az állatokat nem kínozza, de a hörcsögömet folyton ilyesztgeti a pittyegéssel, ledermed 10 percre, és csak röhög rajta, meg mondja röhögve, hogy "ez csak egy teszt volt". Őt nem érdekli hogy a hörcsög azt se tudja hol van, úgy megijed.. meg minden állattal áramot akar termelni minden áron. Persze ezt is röhögve mondja.. szerencsére most egy hétig nem fogom látni mert matektáborban van
2016. aug. 9. 22:09
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Az enyém bántalmazott minden létező módon. A s$$m vertem volna a földhöz ha ilyen bátyám lett volna, nem olyan aki azért megvert mert vesztett a videójátékban.
2016. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Tesóm másfél évvel idősebb nálam és úgylátom nagyon hasonlit a te tesódra... Bár igaz ő nem annyira vészes mostmár. Ezt úgy értem el, hogy hagytam. Amikor látta, hogy nem érdekel a sok hülyesége akkor békénhagyott. Igaz tesóm nagyon az a tipus aki az érzéseit visszafolytja, mármint ezt arra értem, hogy nem mutatja, hogy kedvel, de tudom, hogy így van mert látom néha-néha a viselkedéséből. Ezt most azért mondtam el mert egy cipőbrn járunk (és amúgy tényleg hasonló sztorink van mert tesóm szintén matekzseni én pedig szeretek lovagolni). Szóval szerintem a megfelelő taktikák amik bálam beváltak azok ezek:

-hagyom, hogy csinálja az eszét

-megmondom neki konkrétan, hogy amit csinál rettentő gyerekes és az ő korában ez már ciki

-megpróbálom megérteni és hülyülök énis vele

-arra gondolj, hogy a te helyzetedben 2 év és elmegy szóval jó emlékeket akarj vele mert utánna bánni fogod, hogy utáltad

-megkéred szép nyugodtan, hogy téged ez idegesit és hagya abba

-lepd meg (komoly! pl.:csinálj neki egy Nutellás kenyeret és lehet, hogy a sokkos állapotában megenyhül)

-csináld te is ugyanazokat mint ő(bár tapasztalatból mondom, hogy ez nem a legjobb ötlet)

De ami biztos, hogy ne csináld azt amit eddig, mert ha látja, hogy fel tud vele idegesiteni még folytatni fogja. Ja és persze örülj mert a legtöbb 17 fiú éves csak magával és a barátjaival van elfoglalva.

Remélem tudtam segiteni! :)

2016. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

Miért nem neveted ki és hagyod a fenébe?

Ha nem foglalkozol vele, nem fog zavarni... komolyan ez az egyik legnagyobb bűne, hogy nem tetszik a hangja? A többi tényleg tud idegesítő lenni, de ha nem veszed magadra, akkor nem fogja csinálni.

Tudod: akit lehet idegesíteni, azt bizonyos emberek idegesítik is a végletekig. Nem szép tőlük, de ez van.

Nevesd ki és ne foglalkozz vele. A legjobban az idegesít fel mindenkit (így valószínűleg bátyádat is) ha levegőnek nézik :)

2016. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Bátyámat nem idegesíti semmi, egy nem normális robot, akinek csak az a lényeg hogy valahol egész nap tudjon feküdni. Az se zavarja, ha levegőnek nézem, még jobban rákezd a piszkálásomra, mert nem válaszolok neki. És nem főként a hangjával van a bajom, csak azzal, hogy zaklat egész nap, elaludni se tudok normálisan, mert az ő hülyeségét kell hallgatnom + van, hogy olyan hangosan szuszog egész éjjel, hogy egész éjszaka nem tudok aludni, füldugóval sem, és hiába kérem egész nap, hogy fújja már ki az orrát, azt mondja, hogy akkor csak jobban be lesz dugulva az orra, és sok idő mire "stabilizálódik". Ez suli időben nagyon jól szokott jönni nekem.. és folyton csak annyit mondogat, hogy "transzportálódj", "ne csigulj", stb..
2016. aug. 9. 22:46
 10/18 anonim ***** válasza:

Szüleidet ezek nem zavarják? Nem szólnak rá?

Nem azért, de kicsit neveletlennek is tűnik...

2016. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!