Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek mi baja van? Csak...

Szerintetek mi baja van? Csak hazudik hogy ne köpjem be amiért ilyet néz?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves tesóm. Éppen társasjátékoztunk, amikor az volt a feladat, hogy menjen ki az út elé es nézzen szét. Azt mondta hogy menjek ki vele de én nem akartam. Elmondta, hogy fél. Én erre lehordtam, hogy ne legyen már hülye, mert világos van. Erre közölte, hogy nem az a baja, hanem attól fél, hogy figyelik. Mostanában valami Fredy pizzázóját néz amibe állítása szerint sikítoznak ilyen robot medvék. Azt mondta mindenhol őket látja, és fél tőlük. Már annyit gondol rájuk, hogy velük is álmodik. Nem figyelhetünk rá mindig hogy mit néz a korlátozott mód meg sz@rt se ér. A jó zenéket elveszi az idiótaságok meg maradnak. Állítása szerint valami ördög mondja neki belül hogy nézze meg a videót. Nem tudom mi lesz így vele mert most lesz végre saját szobája és ha világosban fél ezektől akkor mi lesz vele egyedül a sötétben.😓😨

#félelem #testvér #Freddy pizzázója
2017. aug. 9. 21:17
1 2
 1/15 Oncsik Csaba válasza:
robot medve? ez nem az a Five night's at Freddys? vagy mi a neve
2017. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Valami hasonló de ő máshogy mondta a címét. Én nem ismerem.
2017. aug. 9. 21:22
 3/15 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy a Five Nights at Freddys nem létezik, csak kitalált dolog az egész.
2017. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy már késő. Eddig csak azt magyarázta milyen jó játék. Megpróbálom.
2017. aug. 9. 21:30
 5/15 Oncsik Csaba válasza:
100%
próbáld meg vagy ne engedd a gép elé ne hogy többet nézzen belőle aztán rosszabbodjon a helyzet.
2017. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most azzal próbálkozok hogy meséket nézek meg vele.
2017. aug. 9. 21:45
 7/15 Oncsik Csaba válasza:
na ez jó ötlet nézess vele sokat hogy menjen ki a fejéből ez az egész.
2017. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jo lenne, ha szolnal a szuloknek is!!
2017. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
ez biztosan a five night at Freddy's, mert egy pizzazoban jatszodik, es meg en is felek tole (24/L), mert hirtelen megijedsz a jelenetektol. ezt ne nezze tovabb semmikepp, ne jatszon vele. az mar aggasztobb, hogy valaki a fejeben mondja, hogy nezze meg... szuleiteknek mindenkepp szolj. ha nem javul a helyzet el lehet menni gyermekpszichologushoz, egy kis jatekterapiaval vagy ilyesmivel feldolgozza a latottakat es minden oke lesz.
2017. aug. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy anya lehet csak annyit tenne hogy elrakja a gépet mert ezt gondolná megoldásnak.
2017. aug. 10. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!