Ez normális? 10/l

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a nővérem, nagyon elkezdte úgy játszani a tinit vagy lehet csak én vagyok féltékeny... Mert ő mindennap mossa a haját,(nem tudom ez, hogy jött ide: D) borotválkozik, figyel arra, hogy jó illata legyen, az öltözködésére és melltartót is hord(jó ez érthető mert elég korán érő) anyukánk nem szól rá sőt segít is neki kiválasztani a dolgokat, elegy általában barátnőzni déltől este 6-7ig és sosem látom meg egyfolytában zenét hallgat és nem enged be a szobájába. nagyon szeret engem és én is őt de ez normális meg anyu velem nem úgy viselkedik mint a nővéremmel megkérdeztem borotválkozhatok-e azt mondta, hogy miért de akkor a nővérem miért is? 13 éves és ez nem ér, vagy még is? Nem fiúzik de már meg-meg néz egy-egy fiút az utcán(korabeli fiúkat) meg most már nem annyit játszik velem hanem mobilon beszélget a barátnőivel... De például valamelyik nap r vigyázott és akkor nagyon jól elvoltunk játszott velem megmutatta, hogy neki most melyik fiú tetszik meg zenét hallgattunk de most megint elment a barátnőjéhez. Nagyon jó tanuló, azzal nincs gond és nagyon megbízható is de én nem érzem ezt igazságosnak vagy mégis ma is megmondtam neki, hogy ne játssza ezt a tinédzserkeedést ő meg rám nézett és ne szólt semmit. Szerintetek felőlem vagy ő felőle érvényes? 10/L ő meg 13,5/L Köszönöm előre a válaszokat és bocsánat a hosszú szövegért.

2017. aug. 18. 17:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
40%
Lepontoztak de miért? Méjbí dunt szpík Lundun? kys <3
2017. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Utólag írom a 10. Válaszolónak:

Az, hogy teenager az angolból jön amit gondolom te is tudsz. Na angolul ez úgy van, hogy ten (10) eleven (11) twelve (12) thirTEEN (13) ... nineTEEN (19) twenty (20)

Jól látszik,hogy az angol nyelvben (ebből kifolyólag minden nyelvben) 13 éves kortól 19 éves korig vagy teenager. :)

P.S. Nem kekeckedésből írtam le, hanem informatívan

2020. ápr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!