Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám egy (majdnem) kétszer...

Bátyám egy (majdnem) kétszer annyival fiatalabb lánnyal van együtt? Hogy beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Bátyám 31 a lány 19körüli. Most tuti szidni fogtok, hogy mit kutakodok (egyáltalán nem erről van szó), ő kért meg, hogy írjak egy ismerősének az ő messengeréről és véletlenül ő neki írtam először. Azelőtti beszélgetésekből láttam, hogy a lánnyal komolyabb a beszélgetés, és már több van köztük. Nem tartozik rám, de a lány még tanul, bátyám melózik, családot is akar páréven belül, de a lány még egy 5évig biztos akar tanulni és utána melózni, úgyhogy ebből szerintem nem lesz család. A lányt úgyahogy ismerem, eddig kb 2 kapcsolata lehetett, többnyire másfél 2évesek, de állítólag "kihasználja" a férfiakat, szexuálisan. Nem tartozik rám, de nem akarom, hogy a bátyám nagyot csalódjon.
2017. szept. 3. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Bizd a felnőtt tesodra az ügyet.
2017. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Talán nem szorul rá egy 31 éves férfi, hogy vigyázzanak rá. Elmondhatod neki a véleményedet, de ne te döntsd el egyetlen üzenetből, hogy a nő várhatóan mikor akar majd családot.
2017. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem védheted meg a csalódástól, felnőtt ember. Majd tanul a saját kárán, ha esetleg úgy alakul.

Lehet a Bátyád fogja megváltoztatni azt a lányt, akivel éppen együtt van, és boldog párkapcsolatban fognak élni!

2017. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én is ismertem olyant, hogy 31 éves srác és 20 éves lány. Hosszú évekig együtt voltak. Szóval annyira nem ritka ez.
2017. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
75%
Ne aggodj, biztos tudja mit csinal. Amugy en 46 voltam, amikor a 23 eves elettarsammal osszekoltoztunk ;-)
2017. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

2×19=38

Azért itt még a majdnem is erős kifejezés...

Amúgy felnött mindkettő, eldöntik.

2017. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira nem vészes, inkább csak ha a kiscsaj még élni akar, de hamar jönnek a gyerekek meg minden. Ez nem olyan nagy korkülönbség, főleg később, a férfiak általában úgyis később érnek meg a gyermekvállalásra. Természetesen az egyedi eset számít, ha a lány sokkal éretlenebb, akkor nincs olyan sok esélyük, mintha egyenrangúbb partnerek szellemileg, gondolkodásban. Ja, hogy a családdal kapcsolatos terveik nem illeszkednek, ezt csak most olvasom... Nos, ez vagy változik, vagy nem, de egy nem tartós kapcsolattal sincs feltétlenül baj.

Az állítólagra nem adok, az a helyzet,vannak rosszindulatú pletykák. Remélhetőleg a bátyádnak van valamicske emberismerete, de bármi is van, ehhez sok közöd nincs, az ő dolguk.

2017. szept. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes kérdés ez a korkülönbség. Érthető, hogy óvni akarod a testvéredet, de azért szerintem ne támadj rá. :)

Szerinten amúgy ha két ember szereti egymást akkor hajrá, bár érdemesebb azért az 5-10 èv korkülönbséget nem átlépni. S ez a férfi javára. :)

2017. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Nincs ezzel semmi baj. Ma nem számít olyan nagy korkülönbségnek 12 év. Ha a lány lenne annyival idősebb az sokkal furcsább lenne. De arra is van példa, hogy 20 évvel idősebb nővel kezd egy férfi. :) Ha meg olyan kapcsolatai vannak a lánynak, ahogy írod, hátha ez sem tart sokáig.
2017. szept. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Én inkább a luzer bátyém miatt aggodnéj aki csak egy kislányt tud össszeszedni 30 évesen ;) nyilván okkal nem 25-26 éves a barátnöje, mert öt nem tudja hülyiteni.


Ciki.

2017. szept. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!