Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van akkor ha a barátom (8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a barátom (8 hónapja vagyunk együtt) elvárja azt hogy az egyik fiú osztálytársammal ne beszéljek meg kerüljem el?

Figyelt kérdés

A kapcsolat elején a legjobb barátnőmmel volt így és nem találkoztam vele 3 hónapig.megtettem amit kért,utána engedett találkozni a barátnőmmel de már nem volt olyan. A fiú 4 évig mér osztálytársam lesz jóba vagyunk de annyiból áll hogy együtt megyünk órára meg átlagos dolgokról beszélünk. A barátom azt mondja hogy csak részben féltékeny az ok az hogy utálja a gyereket meg ilyenek.

Mit kéne tennem?

16/L



2014. jan. 9. 21:29
1 2
 1/12 Lávalámpa. ***** válasza:
100%
Azt is megszabja mikor finghatsz?:)
2014. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Engedett találkozni a barátnőmmel" hát hallod saját magadat? Mi az, hogy ő szabja meg h a barátnőddel találkozhatsz-e vagy sem.


Szolga és áldozat vagy? Úgy látszik igen. Nagyon sürgősen állj a sarkadra, mert pár év és verni is fog az aktuális pasid.


Anyukádat veri apukád?

2014. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
3 hónap után úgy voltam hogy ne szabja meg hogy mit csináljak és vagy elfogadja hogy találkozok vele vagy vége és ugye így engedett ebből.és jó volt minden utána aztán most jött ez...
2014. jan. 9. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Kapj már az agyadhoz! Nemsokára ahhoz is engedélyt kell kérned, hogy wc-re mehess, ha így folytatod.

Ha nem vigyázol, könnyen azon veheted észre magad, hogy elcsattant egy-két pofon, és a szex is úgy és akkor van, amikor ő akarja. És még meg is magyarázza majd, hogy ez bizony azért van, mert olyan őrületesen szeret….

2014. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 acelsziv ***** válasza:
Nem a tulajdona vagy. Az ilyet nagyon gyorsan tedd ajtón kívülre.
2014. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Ne hagyd magad befolyásolni. Ha valaki eltilt a barátaidtól, az már régen rossz. 8 hónap után azért illene ennyire bíznia benned..
2014. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ezt mind elmondtam neki és azt mondja hogy van joga megszabni hogy mi legyen a kapcsolatba és hogy eljátszottam a bizalmát azzal,hogy ragaszkodok hozzá.
2014. jan. 9. 21:48
 8/12 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Joga van megszabni? Mi vagy te, a rabszolgája?! Milyen alapon lenne neki JOGA beleszólni abba, hogy kikkel beszélsz?
2014. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
barom vagy ha nem dobod ki minél hamarabb
2014. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja és azzal fenyeget,hogy ha szakítunk öngyilkos lesz.
2014. jan. 9. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!