Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha láttam a...

Mit csináljak ha láttam a tesómat a neten? Beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Láttam egy forumon egy félmeztelen szelfit, nagyon gáz volt látni... már 18 elmúlt és mérges vagyok rá, hogy lehet valaki ennyire buta?? Szivesen leüvölteném a fejét de nem vagyok benne biztos , hogy ez helyes lenne, csak tartsam titokban? Szüleimnek szóljak?

2017. szept. 25. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Először csak mutasd meg neki skérdezz rá,beszéld meg vele.
2017. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
99%, hogy nem ő töltötte fel, hanem valaki rávette, akiben megbízott, hogy küldjön neki, és visszaélt vele.. ne támadd le ilyen indulatosan, mint ahogy írtál, mert ebben a helyzetben sokkal inkább segítségre van szüksége, mint kioktatásra. biztosan ő is megbánta, és rájött, hogy hülyeséget csinált, szóval jó testvérként állj mellé, és ha valóban más töltötte fel a képet, és kiderül, hogy ki, jelentsétek fel, persze a szüleiteknek is szóljatok, mert ez nem játék! ha meg nem tudjátok, hogy került fel a kép, akkor azért érdemes bevonni a rendőrséget, hátha ki tudják deríteni. amúgy szegény tesód biztos nagyon szégyelli most magát, de akkor is győzd meg, hogy vallja be a dolgot a szüleiteknek, vagy engedje meg, hogy mondd el te, mert nem fogják érte leharapni a fejét, segíteni fognak neki. én is voltam hasonló helyzetben...bár hála az égnek az én képem nem került fel sehova, másképp csinált ki lelkileg, aki ilyen kép küldésére vett rá. de szerencsére a szüleim megértőek, és segítőkészek voltak:)
2017. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
hááát... nem is tudom. ha láttál ilyen képet róla, ki tudja hova milyen képet tett fel, kinek mit küldött el. én nagyon kellemetlenül érezném magam, ha tesómat látnám és beszélnem kellene vele erről, de fordított esetben is. esetleg valamivel finoman lehetne utalni rá neki,és felvilágosítani, hogy ha már ilyen képet csinál, legalább a feje ne legyen rajta :D test alapján nem nagyon fogják beazonosítani, de így az egész suli erről csámcsoghat. ha te megtaláltad, más is megtalálhatja a suliból, osztályból. és ahhoz képest még mindig az a kevésbé kellemetlen, ha te szólsz neki
2017. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Az ő dolga, ne szólj bele.

Ha ilyen hülye... :D

2017. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Hallod nem vágom. A kölykeim MIND tudják, hogy nem hogy félmeztelen de kb. semmilyen képet ne rakjanak ki magukról sehova. Pláne arctalan idegeneknek küldözgetni, még barátnak se. Hiba volt. Lehet nem is tud róla. Beszélj vele, mert ha te rátaláltál akkor a bővebb családból is rátalálhatnak férfiak akik ugyanezeken az oldalakon nézelődnek.(Minden f@$zi néz ilyet, kivéve az 1.válaszolót, ő "nem olyan". Nem mi?)
2017. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18 elmúlt, ennyi
2017. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!