Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nemtudom mit kene csinalnom!...

Nemtudom mit kene csinalnom! Eleg rosszul erzem mag a testverem miatt/helyett is?

Figyelt kérdés
A nővérem 18 eves..meg nem volt barátja és ez szerintem egyre rosszabbul esik neki mert körübelül az osszes baratnojenek van baratja.Ma mondta nekem hogy mi lehet benne ami miatt neki sosem jon ossze.Mondtam neki hogy nincs semmitol se lemaradva de nagyon szarul erzi magat.Es most ram is ramjitt ez mert nemakarom hogy rosszul erezze magat.Sak azt szeretnem hogy boldog legyen.Szerintetek mit csinaljak?

2017. okt. 15. 01:57
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Semmit nem tudsz. Nem ismerheted igazán az igényeit, avagy hogy ki illik hozzá. Ezt az utat neki kell megtennie.

Rájönnie hogyan csavarja el egy pasi fejét :)

2017. okt. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Segíts neki elterelni a figyelmét a dologról, mert minél görcsösebben akarja, annál kevésbé fog sikerülni. Egyébként még bőőőőőőven ráér mindenre! Addig szervezzetek közös, csajos programokat, nevessetek nagyokat, legyetek jó testvérek!
2017. okt. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd! Én is hasonló helyzetben vagyok, és az a legrosszabb, amikor kérdezgetik, hogy: "van már barátnőd?", "találtál már valami jó lányt a suliban?". És ne akard te összehozni senkivel, az hogy te mit gondolsz hozzáillőnek és az, hogy mi a hozzáillő az lehet teljesen más. Majd ő, a saját tempójában szerez barátot. (Tudom, hogy rossz nézni és azt is, hogy neki is fáj az egyedüllét)
2017. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!