Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a tesómmal?

Mit csináljak a tesómmal?

Figyelt kérdés
Segitsetek legyszi.Mar nem birom.En mar nem akarom ezt csinalni.Anyammal es a tesommal elek.A tesom gepfuggo,de o ezt nem latja be es szerintem meg hattassal is van ra, ugyanis nagyon agressziv. 15 eves es enis. Nagyon rendetlen es anyamnak igy is van eleg dolga nemhogy meg utana is pakolni. Tenyleg nagyon trehany es ha raszolok hogy ezt rakd mar el akkor mar elkezd velem kiabalni, hogy en miert kotok mindig bele.Sokszor meg sir is ilyen hulyesegen es kozbe ordibal ami szerintem nem egeszseges.Multkor is este 10 volt a gep meg mindig bekapcsolva es a villan felkapcsolva, az ilyen aludni akart mikor o este 10-kor kezd el bepakolni a taskaba meg kipakolni a kajat a taskajabol.En csak annyit mondta hogy nekedis ilyenkor jut eszedbe mikor mar mindeki pihenni akar.Erre o elkezdte mondani hogy es akkor mi van, neked ez miert baj en valaszoltam neki de o mar elkezdett ordibalni velem meg sirni is hogy en mindennap bele kotok (mar anyam aludt).Segitsetek legyszi mit csinaljak vele.Anyunak mar mondtam de nem hallgat ram.Ja es nem mozog semmit.Tenyleg semmit. Allandoan gepezik

2017. nov. 13. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Daráld le.
2017. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem változtat az életmódján, és még dolgozni sem fog, akkor 30 éves korára akár meg is halhat. Vagy ha nem is, de bekaphat egy jó kis gerincsérvet és szenvedni fog örökre.
2017. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ne foglalkozz vele. Ha neki így jó,,akkor téged ne zavarjon

Közös a szobátok?

Valószínűleg úgy érzi, hogy folyton csak.beszólni akarsz neki.

2017. nov. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszok vagytok, mindenképpen idegesíteni fogjátok egymást :) Majd szétköltöztök középiskola után úgyis, addig sajnos ki kell bírni.


Ha a közös a szobátok, akkor üljetek le megbeszélni egy közös napirendet, hogy ne zavarjátok egymást. Ahhoz viszont semmi közöd, hogy hogyan tölti a szabadidejét.

2017. nov. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
De ahhoz azért van némi köze hogy a testvére hisztériázik, agresszív, és szemétdombot csinál az otthonukból...
2017. nov. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Hát anyud kéne keményen fel lépnie bár kamasz korban van ilyen korban nehezebb psziologushoz kéne vinni ott segíthetnek s a géptől kene lassan lassan el tirtani meg szabni melyik nap hány órát ulhet ott
2017. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
51%
A pcszichologus szerintem nem jo otlet. Nem hiszem, hogy ha rad, vagy anyukadra nem hallgat, es pszichologusra fog... Ha megszabjatok mennyit gepezhet, meg agresszivebb lesz, de ezt meg lehet probalni. Vagy beszelj a barataival, hatha ok fel tudjak hivni a figyelmet, hogy nem jo amit csinal.
2017. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!