Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesómmal nézeti anya állandó...

A tesómmal nézeti anya állandóan a Facebookomat, elegem van. Letiltsam?

Figyelt kérdés

Neki nincsen, erre minden este az öcsém végignézi az adatlapomat anyának, jelenti, ha van új ismerősöm stb. Nem szoktam botrányos dolgokat posztolni, sőt inkább nagyon semmit, csak chatre, nézelődésre használom. A profilképem is 3 éves már.

Ha kimegyek fürödni, vagy valami, akkor mennek és neki esnek a telefonomnak. Le van kódolva, de volt, hogy előtte kifigyelték.

Meg van egy iPadem, ami ugye főképernyőre kiírta az értesítéseket, engem nem zavart. Egyszer arra ébredtem, hogy ott állnak az ágyam szélén és azt olvassák. Egy fiú barátommal beszéltem hülyeségekről és semmi köze nem volt hozzá.

Hallom, amikor mondja neki anya, hogy most majd meg kell nézni a telefonját...

Régi Nokia okistelefont nem lehetett lekódolni, abba állandóan belejártak.

A másik ez az oldal. Egyszer lebuktam, hogy írtam ki kérdést (macska ivartalanítás, nem akartak beleegyezni, nem is tagadtam le), azt kinyomtatták és még a barátnőjének is mutogatta, hogy mit irogattam. Azóta bármi kérdés van, ami kicsit is illene rám itt, azzal meggyanusítanak.


Nem undorító, hogy az öcsémnel csináltatja ezt? Persze, mindent lekódolok, jelszócsere. Például, ha elmegyek az udvarra és bekapcsolva maradt a laptop, nekiesnek közösen.


2017. aug. 18. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Anyád undorító. Én nem beszélnék vele a helyedben.
2017. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Undorító a viselkedésük (főleg anyádé). Tíltsd le őket nyugodtan és továbbra is használd a kódokat, jelszókat. Ha rákérdeznek a miértre, válaszold az igazat.

Mindemellett próbálj meg beszélni anyukáddal, mondd el neki, hogy mennyire zavar és bánt a viselkedésük stb. Hátha jobb belátásra tér.

2017. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Valamilyen szinten még érthető lenne, mondjuk, hogy megkérik a testvéredet, hogy megnézzenek facebookon, de semmi kutakodás. Ez így nagyon nem normális. Adtál neki okot, hogy így járjanak utánad? Nehezen tudom elképzelni, hogy csak úgy a semmiért mindent alaposan végignézzenek. Az természetes, hogy a szülő félti a gyerekét és itt ott belekukkant ilyenekbe, de nem így és nem állandóan.
2017. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem erről írj majd egy könyvet:)
2017. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy, de én mihelyett tehetném, menekülnék onnan. Nem azért, mert most jaj, nézik a profilomat, hanem a nagyfokú bizalmatlanság, meg a magánszférád mániákus megsértése miatt.
2017. aug. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

Igazából egy csomó dolgot tudnék neked mondani, hogy mit és hogyan kellene. De lehet Te is tudod mindezt és csak ki akartad önteni itt a lelked.

Ne hagyj lezárás nélkül semmit. Kapcsold ki a felugró üziket telefonon, tableten, mindenhol.

Ha gondolod írj nyugodtan privátban. És szívesen segítek távol tartani mindenkit a dolgaidtól, ha valamivel nem boldogulsz. ;)

2017. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Úgy tudsz a legjobban kib.cni velük, ha törlöd a fb profilod, és innentől semmi virtuális életed nem lesz. MAx SMS a haverokkal, hogy mikor taliztok.


Majd megeszi őket a penész, hogy nincs mit nézni a kütyüjeiden.

2017. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Vgeyél egy màsik mobilt amiről ne tudjanak az elsővel meg mindig néz halál unalmas dolgokat vagy nyiss meg olyan oldalt hogy hogyan legeyk jó anyuka vagy jó testvér:)
2017. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dolog még úgy is felidegesít, hogy csak olvasom...

De én azt csinálnám, hogy valamelyik barátommal kibeszélném, hogy milyen undorító dolog mások üzeneteit elolvasni és a dolgai között kutakodni. Utána meg direkt úgy hagynám az üzenetet jól láthatóan, hogy azt is láthassák.

Bár az ilyen emberekre nem nagyon lehet hatni sajnos.

2017. aug. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd elől a laptopod megnyitva ezzel a kérdéssel, hadd olvassa csak el a válaszokat. Nem normális amit csinál.
2017. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!