Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvérem leejtette a...

A testvérem leejtette a sutivel teli uvegtalat amit a bulinkra csinaltam. Nagyon merges vagyok ra! Mit csinaljak? Meg nem is olyan nagy baj mert van meg egy tal. De az anyagveszteseg nagy. Es ez volt a szebb

Figyelt kérdés

2017. nov. 19. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel már semmit nem tudsz csinálni. Ne haragudj rá, valószínűleg nem direkt ejtette le és ő is rosszul érzi magát miatta. Bárkivel előfordulhat. Maximum csinálsz egy másikat.
2017. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Mit csinálhatnál? Attól, hogy jól lecseszed, nem fog összeállni a tál. Bárkivel előfordulhat, hogy leejt egy üvegtálat.
2017. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Vegyél helyette vaníliás karikát;az jó nagy darab, és sok van belőle. Tudod, az a kekszkorong, aminek egyik fele csokival borított, a közepe meg lyukas; kék a csomagolása.
2017. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem fogsz belehalni, ne rinyálj. Nyilván nem direkt csinálta. Amelyik süti meg esetleg nem ért a földhöz, azt nyugodtan meg lehet még enni.
2017. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Semmit,nem tudsz mit csinálni,ilyen esetben nem is lehet,maximum annyit,hogy ha van még időd és alapanyagod,akkor csinálsz egy másikat,meg megkéred,hogy legyen máskor figyelmesebb. Ilyesmi bárkivel előfordulhat egyébként. Nekem annak idején volt két jénai-tálam, aztán az egyik kicsuszott a kezemből,most már csak egy van, ez van.
2017. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Taigetos torveny van nalatok? Amugymeg talán hívjálmeg engem is legközelebb
2017. nov. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt csinálta a 7 éves lányom is tegnap kókuszgolyot gyurta és tálat amibe kokuszgolyo gyurta figyelmetlenségböl ahogy leeset székröl lerántota leverte tál amibe a hozávalok voltak összetört hirtelen én is mérges lettem de fél ora mulva már nem haragudtam rá ,lementem újra a hozzávalokért azt csináltam másikat .
2017. nov. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!