Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak én gondolom így, vagy...

Csak én gondolom így, vagy tényleg nem tartozik rá?

Figyelt kérdés

A testvérem egyfolytában zaklat,azt kérdezgeti hogy együtt voltam-e már a párommal. Nem is értem. Felnőtt ember vagyok, nem hiszem, hogy ez rá tartozna. Sosem voltam egyébként sem az ,,mindentmegbeszélek", ezt ő is tudja. Megis egyfolytában faggat.


Egyszerűen úgy gondolom az nemi életem csak a páromra és rám tartozik. Már nagyon elegem van belőle, mikor előhozakodik vele. Ha meg megmondanám azt, amit leírtam ide, vérig lenne sértődve.


Úgy érzem rá vagyok kényszerítve arra, hogy életem minden egyes mozzanatáról, gondolatáról, érzéséről be kell neki számolnom, mert ha nem így van, megkapom, hogy nem bízom benne. Holott én csak azt szeretném, hogy valami maradjon csak az ,,enyem". Miért kéne mindent elmondanom neki?


Én reagálom túl szerintetek? Mit csináljak?


Felnőtt,családos nő a testvérem



2017. nov. 19. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Szóval akkor még nem feküdtetek le?
2017. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez rád tartozik. Ha úgy érzed, nem kell elmondanod.
2017. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Én megpróbálnám pozitívan elutasítani. Pl. édes, hogy így aggódik érted, de ne idegeskedjen, ha lesz valami izgi, arról majd beszámolsz neki.

Azt már nem kell hozzátenni, hogy az együttléteitek nem tartozik a megosztandó izgi kategóriába.


Egyébként szerintem nem akar rosszat. A leírásodból úgy tűnik, ő kitűzte magának a legjobb barinős testvéri viszonyt, és nem látja be, hogy te erre nem vagy vevő.

2017. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Persze hogy rád tartozik. Amilyen nagyszájú vagyok, és biztosan megkérdezném a nővéremet, hogy ekkora gondok vannak a házaséletével, hogy már csak elmesélve találkozik szexszel? Mert különben a saját nemi életével foglalkozna...
2017. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
A 4-es válaszát osztom. Mondd meg neki amúgy, hogy a szexuális élet arra a két emberre tartozik, aki párkapcsolatban van egymással és ezzel arra célzol finoman, hogy rohadtul semmi köze hozzá, nem óhajtasz beszámolni.
2017. nov. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Nem értem, miért nem lehet válaszolni egy tök egyszerű kérdésre. De egyébként gondolom, nem is kötelez rá a tesód, szóval simán azt lehet mondani, hogy nem akarsz válaszolni. Felnőtt nő létedre elég gyatra a problémamegoldó képességed.
2017. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

"Nem értem, miért nem lehet válaszolni egy tök egyszerű kérdésre. "

Mert nem tartozik arra aki kérdezi?

2017. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

15-16 évesen én is ilyen kis prűd voltam. Azóta lazán megtárgyalom a bizalmas nőrokonaimmal a dolgokat, mert néha még jó ötleteket is kapok.


Amúgy ja, erről kérdést kiírni szerintem eléggé kimeríti a túlreagálás fogalmát.

2017. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem zárod le ezt egyszer s mindenkorra egy : Légyszives ne fagass a szexuális életemről sem most, sem máskor, mert nem tartozik rád és nem szeretném ezt veled kitárgyalni. Képes vagy ezt felfogni, vagy rajzoljam le, hogy könnyebben megértsd?
2017. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

"15-16 évesen én is ilyen kis prűd voltam. Azóta lazán megtárgyalom a bizalmas nőrokonaimmal a dolgokat, mert néha még jó ötleteket is kapok."


Szóval az prűdség, ha valaki nem tárgyalja ki a szexuális életét a családjával?

"Képzeld mama, ma úgy leszoptam a barátomat, anyám, ma úgy megdugtak, hogy az csak na."

Értem...

2017. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!