Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak én gondolom így, vagy...

Csak én gondolom így, vagy tényleg nem tartozik rá?

Figyelt kérdés

A testvérem egyfolytában zaklat,azt kérdezgeti hogy együtt voltam-e már a párommal. Nem is értem. Felnőtt ember vagyok, nem hiszem, hogy ez rá tartozna. Sosem voltam egyébként sem az ,,mindentmegbeszélek", ezt ő is tudja. Megis egyfolytában faggat.


Egyszerűen úgy gondolom az nemi életem csak a páromra és rám tartozik. Már nagyon elegem van belőle, mikor előhozakodik vele. Ha meg megmondanám azt, amit leírtam ide, vérig lenne sértődve.


Úgy érzem rá vagyok kényszerítve arra, hogy életem minden egyes mozzanatáról, gondolatáról, érzéséről be kell neki számolnom, mert ha nem így van, megkapom, hogy nem bízom benne. Holott én csak azt szeretném, hogy valami maradjon csak az ,,enyem". Miért kéne mindent elmondanom neki?


Én reagálom túl szerintetek? Mit csináljak?


Felnőtt,családos nő a testvérem



2017. nov. 19. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%
Én mindig mindent megbeszéltem a nővéremmel, sőt az öcsémmel is. Férfi oldalról is lehet kapni jó tippeket. :D Ha pedig nem akarsz rá válaszolni, hát nem válaszolsz, nem tudom mi olyan nehéz ebben, hogy kérdést kell kiírni róla. 26/N
2017. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem írtam bele a kérdésbe, de mindig mondom neki, hogy az én dolgom es ne faggasson, de mintha meg sem hallaná. Nagyon sértődékeny, ha keményebben küldeném el, én lennék a világ bunkója, és megkapnám azt a dumát, hogy ,,azt hittem vagyunk ilyen kapcsolatban...".

De ez nem csak az adott kérdésben van így, mindent tudni akar, néha úgy érzem megfojt.


Egyébként amennyire én tudom a férjével már semmi nincs köztük évek óta. Talán igaza van az egyik válaszolónak és ezért nyaggat az én szexuális életemről.

2017. nov. 19. 22:04
 13/14 anonim ***** válasza:
32%
Vagy csak szimplán tesók vagytok és érdekli h mi van veled?
2017. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is megdöbbenve olvasom, hogy egyesek kitárgyalják a nemi életüket a testvérükkel. Hát, én nagyon kiakadnék, ha a feleségem testvére intim együttléteink részleteiről tudna! Feleségem szerintem ugyanúgy kiakadna, ha az én testvérem tudna róla.

Ha még csak járnék vele, biztos azonnal szakítanék.

Ez nem prűdség, hanem normális szeméremérzet.


Kérdező!

Egyszerűen válaszold azt, hogy: "Semmi közöd hozzá!"

Vérig sértődik? Annál jobb! Akkor majd nem kérdez többet!

2017. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!