Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van más is akit a testvérei...

Van más is akit a testvérei állandóan megalázó helyzetbe hozták és piszkálták? Ezért jogosan gyűlölöm őket?

Figyelt kérdés

2017. dec. 24. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Nem, nincs más.
2017. dec. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
73%
Hát ez ilyen... Engem állandóan szívat a bátyám. De én is őt. Van hogy lehúzza a nadrágomat mások előtt. Ahogy én megcsinálom vele mások előtt. Néha, meg sem lepődőm mikkor csirkével az arcomba tolva kellek fel.
2017. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
91%
Velem is folyton ezt csinálja. Igen jogosan. Én is jogosan gyűlölöm őt
2017. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
87%
Én utálom a kisebbik testvérem. Folyamatosan piszkál, és ha csinált valami rosszat, akkor rámfogja, és mivel ő "anyuci pici kedvence" anya el is hiszi. Folyamatosan hazudik nekem és anyának is. Tőlem folyton többet várnak el. Pl ha hozok egy hármast, le vagyok szidva, ha ő hoz, akkor meg majd lesz jobb is, ez most nem baj. Szóval nem tudom, hogy jogosan-e, de én utálom a testvérem.
2017. dec. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
A gyűlölet elég erős kifejezés erre az állapotra. Ha úgy érzed, hogy neked árt, tudnod kell, hogy ez az ő problémája lesz később. Te viszont próbáld meg SZERETNI. A szeretet minimális megnyilvánulása, ha nem gyűlölsz. Ha évek múlva az élet eltávolít benneteket egymástól 2-3 száz km-re, akkor biztos hogy hiányozni fog - tudom. Addig örülj, amíg melletted van.
2017. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Most sem élünk szerencsére együtt és nem hiányzik. Ezt az embert nem fogom sosem szeretni mert megalázó helyzetbe hozott és kihasznált.

2017. dec. 30. 11:26
 7/9 anonim válasza:
68%
Ha nincs a közeledben, akkor meg kár az időt pocsékolni arra, hogy gyűlölöd. "Engedd el" ne foglalkozz vele! Saját magadnak ártasz, ha ezen rágódsz. Gondolj inkább másra, szép, kellemes, jó dolgokra, sokkal jobb érzés, mint a gyűlölet. Azzal csak lehúzod magad.
2017. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem az enyémet, hasonló okok miatt. A testvérség számomra nem jelent semmit. Irigylem az egykéket.
2017. dec. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, jogosan gyűlölöd őket.
2020. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!