Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van itt egy pszihológus? Vagy...

(:Puszedli :) kérdése:

Van itt egy pszihológus? Vagy aki ebbe tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kérni. Bátyjám egy utolsó riherongyal van aki kihasználja stb. Azóta a bátyjám folyamatosan hazudik, újjaban cigizik és iszik és lefogyot. És nem tudom mit is csinálhatnék. Ma volt és bejelentette h hagyjuk egymást (mármint az egész család) és soha nem látjuk egymást. Ti mit javasoltok? Mert mi itthon bármit teszünk csak rosz . Ha jót ha esetleg kevésbé jól esőt neki az is rosz. Nem tudom mit lehetne csinálni. Mindig mi vagyunk a rosszak. A szívem szakad meg érte és nem tudok ellene tenni. A tehetetlenségnél nincs rosszabb. :(
2017. dec. 25. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Talán nem kellene/kellett volna beleszólni abba, hogy kivel akar lenni és nem szidni azt, akivel él!

Ha neki az a nö megfelel, akkor senkinek nincs joga belepofázni. Részéröl jogos, hogy nem akar veletek kapcsolatot tartani.

2017. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
79%
Ha ő ezt saját maga nem veszi észre az az ő baja, tehát akkor semmit. Ha már döntött, akkor azt el kell fogadni, bármelyik irány is.
2017. dec. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De nem tudom nézni h éhezik, és ahányszor csak jön egyre soványabb.


1-es: ha ilyen bunkó vagy és nem fogod fel h mi a helyzet akkor kérlek ne is írj. Mellesleg elfogadtuk a csajt az elején utána ki mutatta a foga fehérjét és nem díjjazuk. A báttyám kifordult magából teljesen lop csal hazudik és cigizik iszik és egyszerűen nem lehet vele szót érteni, én csak vissza akarom húzni ebből a gödörből h újra rátaláljon magára és jobb élete legyen mert ezt nem bírom nézni. Az elején segítettük pénzzel de hazugál és tőlünk veszí el a pénzt h neki luxus élete legyen de már nem merünk adni. Már csak kaját adunk. Nem tudom mit lehetne tenni.

2017. dec. 25. 19:31
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
"pszihológus"
2017. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Pszichológus.


Amúgy az tudod kicsoda? Nem az, aki írástudatlan embereknek osztogat tanácsot mert otthon a putriban nálatok áll a bál. :D Elég hülye vagy ha ezt hitted.

2017. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%

Nem letezik h nekiallt a drogoknak?

Nagyon úgy érzem a soraidból h lehet a nö altal drogokhoz jutott .

De ha igy is van , a bátyád felnött ferfi , nem 5 eves h a mas hibaja legyen .

Miert a nö hibaja? Te is es barki tudna drogozni , te kell uralkodj magadon. Mas nem tud helyetted .

Mindig a nö a hibas , sose a ferfi mert az gyerek es fogni kell a pö..ét h le ne pisilje magát , a ferfi a nagy gyerek a nö az ördög .

Nem veszed eszre , h nevetseges amit mondasz??

A pszichológus

2017. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
5 ös valaszoló ez rosszindulatu es megalázó volt
2017. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
7-es válaszoló: viszont igazam volt. Bár tudom ez mostanság nem divat. Véletlenül se mondjátok meg neki mi a valóság.
2017. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
#7: A kérdés megalázó az emberi fajra nézve.
2017. dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

Semmit nem tudtok tenni érte, és nem is kell.

Ha ő boldog a párjával és a jelenlegi életével is így elégedett, akkor nektek nincs beleszólási jogotok.

Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.

Ha részesei akartok maradni az életének, akkor ne szóljatok bele az övébe, mert különben csak eltaszítjátok magatoktól.

2017. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!