Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Közös szobám van a testvéremme...

Közös szobám van a testvéremmel, én rendszerető vagyok, ő viszont szeméttelepet csinál a helyiségből, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rengeteg cucca van, és nem hajlandó rendet tartani. Én pakolok, mosok, mosogatok utána, mert mást sem csinál egész nap, csak alszik vagy netezik... Ha nem osztoznánk egy lakóhelyiségen, akkor le se tojnám, mit csinál, de ez az én életterem is, szeretném, ha tiszta, üres asztalhoz ülhetnék el, amit nem lep el a halomnyi koszos tányér meg poharak. MIT TEGYEK?!
2018. jan. 2. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2018. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőmék úgy oldották meg, hogy a bútorokkal középen elválasztották a szobát.próbáljátok ki és akkor lesz egy saját tered😊
2018. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szüleitek nincsenek?
2018. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Közepén elválasztani a szobát. A saját térfelén marad mindenki. Amíg együtt laktok ennél jobb megoldás nincs
2018. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megoldható a szoba elválasztása, akkor egyszerűen fogod az ő szemetét és lim-lomjait, és mindig rádobod hanyag módon az ágyára. Legyen az a szennyese, vagy a koszos tányérja.
2018. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérd a szüleitek segítségét.
2018. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!