Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek ez az öcsémet is...

Szerintetek ez az öcsémet is zavarhatja?

Figyelt kérdés
Sziasztok!17 éves lány vagyok,és van 2 kisebb (15 évesek) testvérem,akik ikrek.Az elmúlt 1 vagy 2 hétben,a húgom megkért,hogy kevesebbet mászkáljak itthon fehérneműben,törölközőben,mert rosszul érzi magát,hogy neki még nem nőtt meg annyira a melle (félreértés ne essék,ezt ő mondta!).Persze ezzel semmi bajom sem volt,tiszteletben tartom,így minimálisra korlátoztam,csak akkor mászkálok így,ha elfelejtek ruhát bevinni stb.Vagy ha nincs itthon.Viszont ott van az öcsém.Ő nem mondta,hogy őt ez különösebben zavarná,de gondoltam ha a húgomat ez kellemetlenül érinti,akkor őt is.Persze,tudom,hogy ebben a korban már érdeklik a nők,meg minden de...attól függetlenül,hogy a nővére vagyok,nem tudom eldönteni,hogy előtte se csináljam ezt,vagy ha nem szól,akkor nem zavarja?Természetesen barátaik,idegenek,vagy bárki más előtt ezt nem csinálom,olyankor sokkal jobban odafigyelek erre.Szerintetek akkor mászkálhatok így továbbra is a 15 éves öcsém előtt?

2018. jan. 6. 18:34
 1/6 Zoli780806 ***** válasza:
61%
Előtte se.
2018. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Igazából egy normális családban a fiú testvérek nem úgy néznek a lány testvéreikre, mint más lányokra, szóval ezért nem hiszem, hogy különösebben zavarná, ha így mászkálsz. Mászkálni mászkálhatsz, ha téged nem zavar, ő meg majd úgy is jelzi, ha nem tetszik neki a dolog.
2018. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Kb szuleitek korosztalya vagyok. Sok csaladban "betegesnek" gondoljak ezt, de sok csaladban teljesen termeszetesnek. Meg a meztelenkedest is. Aki abban no fel, hogy lat meztelen vagy felmeztelen testet, annak nem "beteges" a latvany, hanem termeszetes. De azt, hogy az ocsed mit erez, csak o tudhatja. Szerintem kerdezd meg ot, eleg ciki ugyan, de csak par percig ciki, utana mar legalabb nem kell ezen ragodnod. Vagy kerd meg a hugodat, hogy kerdezze meg ot, vegulis 9 honapig osztoztak egy anyamehen, talan neki nem ciki :)

37N

2018. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Aha
2018. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Elég gáz,ha már a testvérek is szégyenlösek egymás elött. Szerintem ez teljesen normális normális egy családban,hogy nem mindig garbóba mutatkoznak egymás elött. Nem is értem,miért zavarja a húgodat,mivel még fiatalabb,persze,hogy még fejletkenebb,szerintem beszélgess el vele kicsit.
2018. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

Azért azt nem hiszem el,hogy olyan nehéz lenne megállnod,hogy ne meztelenkedj előttük.

Ha tényleg csak akkor vagy alulöltözve, ha a fürdőből jössz ki,mert nem vittél be ruhát magaddal,akkor az a pár alkalom fel sem tűnt volna nekik.Ráadásul ha törölközőben közlekedsz ilyen esetekben,akkor meg pláne nem látnak belőled semmit.

Még ha közös szobátok lenne,megérteném,hogy elkerülhetetlen,de itt te vagy a ludas.

Ja,és nálunk a családban nem volt szégyenlősködés,de azért direktbe egyikünk se mutogatta magát.

2018. jan. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!