Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyám megkeseredett,...

A bátyám megkeseredett, folyton szidja a nőket mikor nálam van, nem szívesen látom már. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nálam eszik,fürdik, pénzt adok neki kölcsön,amit amúgy szívesen teszek, csak az utóbbi időben nagyon zavar az általános nőgyülölete és nem tudom megállni hogy ne vegyem magamra amit mond.

27/N



2018. jan. 19. 17:09
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
76%
A többséggel értek egyet, a pénzt, a kaját, a fürdést nem szabad engedni többet neki, de nem érdemes csak úgy elzárni a dolgokat, hanem egy alapos beszélgetésen tisztázni az indokaidat. Nekem apukám volt amúgy ilyen, amíg anyukámmal élt eggyütt, hidd el, évekig beszéltem vele, hogy ne gyűlölje a nőket, mert csak lányai vannak stb. stb. de anyukám miatt az összeset gyűlölte. Most, hogy eljegyezte a barátnőjét, már sose hangoztat ilyeneket. Neki ez kellett, én nem segíthettem neki. Amúgy azt magyarázd el neki, hogyha nem áll a lábára, nem tanul meg spórolni, és nem osztja jól be a pénzét (amit csak akkor tanul meg, ha te nem segítesz neki tovább), akkor sose lesz barátnője. Pénzéhes csajok képe ide vagy oda, egy férfi aki nem képes megállni a lábán, és élősködik soha nem lesz vonzó egy nőnek sem. Ez egy undorító, és taszító tulajdonság, ahogy az is ha nem tiszteli a nőklet. Fordítsd meg neki a szitut, ő akarna-e olyan csajt, aki folyton szidja a pasikat, totálisan lenézi őket stb. illetve akarna-e olyan barátnőt, aki nem áll meg a maga lábán és rajta élősködik? Tuti, hogy egyiket se akarja, vagy ha nem zavarná, hogy a csaj élősködik, csak azért nem zavarná, mert akkor nem rajta élősködne, hanem együtt élősködnének rajtad. Szóval keménynek kell lennie, hogy fejlődni tudjon, és ezt tényleg alaposan át kell vele beszélni (szerintem úgy hogy érveket írsz össze magadnak minden felmerülő ellenérvre stb. hogy nehogy ellágyulj). Ja és ne lágyulj el, mert akkor örökre a nyakadon marad, plusz nem talál magának senkit, és sose önállósodik.
2018. jan. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
76%

Nem lehet, hogy hatalmába kerítette a főleg neten terjedő "incel" szubkultúra. Ez már olyan szinte mint valami vallási szekta és nagyon beteg dolgaik vannak, kb. mint a nácik csak a nők ellen.


Itt olvashatsz róla:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__907..

2018. jan. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
75%
Ja és ez sajnos már nem csak valami amcsi hülyeség, mert az egyik első "incel" egy horvát hülyegyerek volt, aki pucéran tüntetett, hogy az állam keressen neki egy barátnőt, majd arra kérte a saját anyját, hogy feküdjön le vele.
2018. jan. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
84%

Én elzárnám a pénzcsapot és nem engedném be minden nap. Megmondanám,hogy dolgom van ide-oda megyek, nem leszek otthon.

Ez elég gáz,hogy nálad eszik,fürdik és te pénzeled.

Felnőtt ember, dolgozik.

Nem azt mondom,hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot, dehogy.Csak ne hagyd,hogy ennyire a fejedre nőjön.

A nőgyülöletnél meg nyugodtan elmondhatod neki a véleményed, akár az exéről is,akinek szerinted részben igaza van.

2018. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
90%

"Bratyó,és az neked nem ciki,hogy egy nőtől kérsz kölcsönt és nála eszel,fürdesz?Ha ennyire rühelled a nőket,felőlem mehetsz amerre látsz,felnőtt ember vagy, magadért kellene felelősnek lenni ,vagy bő 10 éve.Úgy,hogy szidhatod a nememet,de aki 30 felett nem tud önálló lenni és a húgától lejmol,az nem férfi,hanem egy parazita faxkalap."


Valahogy így reagálnám le.

2018. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

"hadd panaszkodja ki magát, majd egyszer elég lesz, letisztul a sok méreg"


Az a baj, hogy ez a valóságban nem így működik. Az emberek nagy része egyszerűen betegesen szeret panaszkodni. Abban éli ki magát, hogy panaszkodik. Nem fog "letisztulni", mert ez élteti.

2018. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy elbeszélgetnék vele, hogy egy 30 körüli férfi miért akkora lúzer, hogy a húgától kell pénzt lejmolni. Érthető hogy ilyen emberre egy nő sem vágyik.
2018. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy elbeszélgetnék vele, hogy egy 30 körüli férfi miért akkora lúzer, hogy a húgától kell pénzt lejmolni. Érthető hogy ilyen emberre egy nő sem vágyik.

Pontosan. Kullancs nem kell értelmes nőnek.

2018. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!