Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan támogassam, vidítsam...

Hogyan támogassam, vidítsam fel a húgomat? Hogyan tartsam benne a lelket?

Figyelt kérdés

Húgom most fog középiskolába menni. Mindig is olyan csendes volt, mint én, bár én a problémáimat mindig kiadom magamból, segítséget kérek, ha úgy látom. Nincsenek nagyon barátai, mostanában az iskolaváltás miatt is rengeteg stressz érheti. Hiába kérdezgetjük, kedvtelenül megvonja a vállát, nem lehet kikérdezni a gondolatairól. Persze nem kell mindig kiöntenie nekünk a lelkét, de aggódok érte... Nagyon jóban vagyunk, mégis az utóbbi időben otthon is állandóan az egyedüllétet keresi. Nyáron fog járni pszichológushoz, ám addig még ott van legalább 4 hónap.

Hogyan éreztessem, rám mindig számíthat, elmondhat bármit? Mi lenne a legjobb? Mi vagyunk legközelebb, nekem több dolgot elmond talán, mint anyának vagy apának (pedig jó kapcsolatot ápolunk velük is). Nem akarok a nyakán lógni, csak fel akarom vidítani, hogy legalább otthon érezze a törődést, ha már a suliban semmi...



2018. jan. 22. 08:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Töltsetek annyi időt együtt, amennyit tudtok és amennyi jólesik, így biztos jobban megnyílik majd.
2018. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem a tanárokat kellene esetleg megkérdezni arról, mi baja lehet?
2018. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!