Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinálja ezt a testvérem...

Miért csinálja ezt a testvérem? Többi lent!

Figyelt kérdés
A testvérem sokszor szemétkedik velem: pl. állandóan megcsinálja helyettem a leckéimet, lefogyasztja a telefonomról a pénzt, megnézi facebookon a személyes üzeneteimet, e-mail-jeimet, és még sorolhatnám a többit. Én semmit sem tettem (tudtom szerint), amiért ezeket kéne csinálnia velem. Megoldás van erre?

2018. febr. 4. 15:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok és milyen neműek?

Ezt a "megcsinálja helyettem a leckéimet" dolgot nem annyira értem...?

2018. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%

A telefonra lehet kódot tenni, a leckéket meg ne mutasd meg neki. Szerintem ezek könnyen megoldható problémák.

15/f

2018. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Jelszórol hallottál már?
2018. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Megcsinálja a házidat? Már ez is ilyen nagy gond? :D

A többire pedig egyszerű megoldás a jelszó, mind telefonon, mind számítógépen.

2018. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

1. válaszoló: Én 13 éves fiú vagyok, a testvérem 16 éves fiú.

A házis dolgot úgy értettem, hogy kinyitja a leckefüzetemet, és megcsinálja a házimat helyettem... De még át is húzza a leckefüzetben, hogy kész van!

2018. febr. 4. 21:29
 6/20 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Tudom, hogy lehet a telefonra kódot tenni, de ő kiveszi a SIM-kártyámat, és átrakja egy másik telefonba, hogy emelt díjas SMS-eket küldözgethessen (pl. Bongo)
2018. febr. 4. 21:31
 7/20 A kérdező kommentje:
4.: Azért baj a házi csinálás, mert mikor a tanár összehasonlítja az iskolai írásomat az itthonival, akkor meg én leszek leszidva...
2018. febr. 4. 21:32
 8/20 anonim ***** válasza:

Tegyél jelszót a telefonodra, változtasd meg a facés jelszavadat meg az e-mail fiókod jelszavát is, és semmilyen jelszót ne adj meg neki. A házidat meg ne külön füzetbe írd, hanem jelszóval védett valamibe.


Egyébként ő mit mond, miért csinálja?

2018. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8.: Köszi a tanácsokat, csak simán szívatásból, azt hiszi, hogy vicces.
2018. febr. 4. 21:35
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hordd magaddal a telefonod lehetőleg mindenhová, csak a zsebedből pl ne essen a wc-be, wc-ablakba esetleg felteheted; vagy nemtom addig a kabátod zsebébe, ha a kabátor részből nyílik a wc, vagy ha a fürdőből, akkor teheted a mosógépre is; akkor ne a leckefüzetbe írd, hanem halványan adott tankönyvnek pl a hátuljába, esetleg titkosírással, pl fordított abc; az oldalszámokat meg cseréld föl. Így nem fogja tudni, hogy mi a házi, esetleg cetlire írd föl a házit, és a zsebedben hordd; vagy nemtom, poénból szívasd meg, hogy írjál a leckefüzetedbe olyan könyvből annyiadik oldalról házit, amid nincs is:D
2018. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!