Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Polgári pert indíthatok, ha...

Polgári pert indíthatok, ha nem láthatom a testvérem?

Figyelt kérdés
Van egy fél testvérem, még nem láthattam, 4 éves. Apámmal nincs jó kapcsolatunk, 18 éves múltam, soha, egy percet nem volt velem. Rá nincs is szükségem, viszont az öcsémet szeretném látni, és ha kell, összeveszek mindenkivel, hogy érvényesíteni tudjam a jogaimat! Milyen úton induljak el? Ahogy olvastam, nagykorú testvérnek is törvény adta joga látni a kiskorú testvérét. Ötletek?
2018. jan. 1. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Bemégy a bíróságra, az ingyenes tanácsadásra és ott kérsz megbízható információt!
2018. jan. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Feltestverrol van szó, nem testverrol, nem hiszem, hogy lathatast ítélnenek meg neked
2018. jan. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Egyesre hallgass, itt max. olyan választ kaphatsz, mint a második.
2018. jan. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogász vagyok.Igen, indíthatsz.De ha mèg kiskorú ès gondolom nyilvàn az, menj be a gyámhatóságra, ők hivatalbòl megindítjâk az eljárást.
2018. jan. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok.Bocsánat, most nèztem meg, már nem úgy van.Csak a bíróság állapíthatja meg ès Neked kell indítani.
2018. jan. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!