Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek hogy a hugom ne...

Mit tegyek hogy a hugom ne maradjon itthon?

Figyelt kérdés

En 14f o 12l.


Beteg vagyok, virusos torokgyulladasom van.Es most o is elkezdett kohogni,de en egyaltalan nem akarom h hetfon itthon maradjon.nagyon nen szeretem ha itthon van, vannak nagyon idgesito dolgai.


Mit tegyek?


2018. febr. 17. 08:25
1 2 3
 1/25 Alain Delon ***** válasza:
66%
Költözz el.
2018. febr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Menj te suliba, nyilván te is idegesited őt
2018. febr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Húzzál el iskolába
2018. febr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Gyógyítsd meg még ma. Vagy magadat, és akkor ő otthon marad, te meg mehetsz suliba.
2018. febr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Es tenyleg, senki se tudja h miket csinal itthon..Az a durva h meg anyaek se veszik eszre
2018. febr. 17. 08:53
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért miket csinál otthon?
2018. febr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Rettenetesen flegma.Pl mondom h ezt es ezt legyszi hagyja abba, tovabb csinalja es ezt mondja: "Ha nem tetszik, arra van az ajto" es ezt mind ilyen nagyon undorito hangsullyal es hanggal mondja.Es ha anyaeknak mondom h provokal, akk o mindent tagad.Es 0-24ben enekel..Es konkrtan o uralkodik itthon.Iszonyatosan rendetlen.Valamit kerek mindig "2 perc" meg stb..Persze nem fog semmit se csinalni.Utcan is enekel, es tancol.


Es nem eleg h beteg vagyok, de meg o is itt fog idegesiteni.Nem fogom birni.Konretan orulok ha nincs itthon.Mindig bennem keresi a hibat.Elkezdek az o hibairol beszelni, hogy min kene valtoztatni, erre o nem hogy elgondllkodna rajta, de o is elkezdi az en hibaimat sorolni.


Szoval egyszeruen nem birom..

2018. febr. 17. 09:04
 8/25 A kérdező kommentje:

Es most is megmondtam neki h ez a helyzet o meg: NEM ERDEKEL.


Szobal ugy nezzetek ezt akerdest h tudjatok a hatteret

2018. febr. 17. 09:04
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Nyugi, kvittek vagytok.

Minden bizonnyal te legalább annyira idegesíted őt, mint ő téged.

Két év korkülönbség nem akkora, hogy te 'mondd meg' mit csinálhat és mit nem.

Emberi hangon KÉRNI próbáltad már?

2018. febr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Ha ennyire zavarna akkor menj te iskolaba. O is beteg, nehogy azert menjen mar igy es fertozzon meg masokat is, mert te egyedul akarsz otthon maradni.
2018. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!