Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májusban érkezik a kistesó, a...

Májusban érkezik a kistesó, a nagyobbik szeptemberben kezdte az ovit, vigyem oviba a nagyobbat vagy inkább maradjon itthon ha mégérkezik a baba?

Figyelt kérdés
Nem szívesen vinném az újszülött babát közösségbe,mivel nincs segítségem én vinném hoznám a nagyobbat az oviba. Én úgy gondolom jobb lenne ha a nagy itthon maradna pár hétig.
2017. nov. 28. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Úgyis majdnem vége a tanítási évnek, én nem vinném oviba
2017. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tanev vege, en is kivennem.

Bar otthon sem lesz egyszerubb neked.

2017. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Egyrészt nehéz lesz visszaszoktatni a gyereket, másrészt meg elvileg kötelező már az óvoda 3 éves kortól, csak jegyzoi engedéllyel maradhat otthon
2017. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Májusban már majdnem vége az évnek. Évzáróig vinném, utána nem.
2017. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a szülésig vinném, utána nem. Úgyis jön a nyári szünet. Kivéve akkor, ha nagycsoportos. Nekik teljesen mindegy a visszaszoktatás szempontjából, hogy egy hónapig vagy 3-ig van otthon.
2017. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Es ha a nagy iskolas lenne?oda sem vinned a pici miatt?

Nem kell a picit annyira felteni.marciusi a 3. Es 1,5 hetes koratol en vittem,hoztam vele a nagyokat.a kozepso ovis volt,a nagy mar sulis.minden nap 2x1,5 oras seta volt.boltba is a picivel jartam.

Olyan gyonyoruen aludt a mozesben mint annak a rendje.mitol kell foleg majusban ennyire felteni egy gyereket??

Nem cukorbol van konyorgom.

Es nem,nem fog elkapni semmit az oviban.ez hulyeseg.ugyan annyi eselye van ott betegseget osszeszedni mint az utcan,jatszon.mert gondolom jatszira csak vinned a nagyot,ha mar oviba nem.

Vagy teljesen bezarod a nagyot is a lakasba 3-4 hetre?pont majusban mikor mar meleg is van,szep ido,sut a nap...

Nem ertem.

2017. nov. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!