Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Terrorizál a testvérem, mit...

Terrorizál a testvérem, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Én 15 éves fiú vagyok, ő 17 éves fiú. Állandóan próbál a lelkemre hatni. Sokszor veszekedünk, néha össze is verekedünk. A baráti körök miatt alakult ki köztünk ez a nagy ellentét. Néha még a saját szüleink szavára se hallgat. Ha hiányos a leírás, akkor szóljatok és írok még.

2018. febr. 28. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem hog netudnád vele megbeszélni

Én annnak is örülnék ha láthatnám

2018. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
"Állandóan próbál a lelkemre hatni." Ez miért rossz? Már ha tudod mit jelent...
2018. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

A korodbeliek nagyon kevesen tudnak csak normálisan viselkedni. Kicsit kiszikkadt az agyatok a nettől és idegbajosak vagytok. Talán kinövitek.

A legegyszerűbb megoldás, ha úgy teszel mintha a világon se lenne.

Ez még eszedbe se jutott?

Gyakorolj önuralmat és belejössz.

2018. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia. Mondd neki azt, hogy semmit nem fog azzal elérni, hogyha másokkal így bánik, csak lealacsonyítja magát, a saját helyzetét. Mondd neki, hogy attól még hogy Ő így bánik Veled, de továbbra is kedves leszel hozzá, mivel ugyanaz teremtett titeket, hiába is ellenkezik, te szereted Őt, még akkor is, ha nem tudja magát senki előtt sem konrollálni. Mondd neki, hogy másokat piszkálni és kritizálni nem nehéz dolog, Te is bele tudsz mindenbe kötni, pl. abba, ahogyan Ő kinéz, amilyen zenéket hallgat, amilyen barátai vannak, amilyen ruhastílusa van, milyen parfümöt visel, stb. De viszont az a legnehezebb dolog, hogy odamenjen valakihez, és azt mondja: Figyelj, nagyon sajnálom mindazt amit Veled tettem, nem érdemelted meg. És utoljára mondd neki azt, hogy szereted Őt, és nagyon fontos Neked akkor is, ha Ő azt pont fordítva gondolja a Te viszonyodba véve.

Köszönöm szépen, hogy válaszolhattam a kérdésre, további szép napot.

Üdvözlettel: Őrangyalod. :)

2018. márc. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
$z@rd le.
2018. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!