Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem foglalkozik velem a...

Miért nem foglalkozik velem a mostoha apám?

Figyelt kérdés

Van egy húgom ő megkap tőle mindent, de én mivel nem a vér szerinti fia vagyok figyelembe se vesz. Sose hív meg magához , nem érdekli mi van velem és hasonlók. Pedig sose adtam rá okot , hogy így bánjon velem. Arról meg nem tehetek , hogy nem ő az igazi apám. Én csak annyit akarok , hogy néha találkozzunk de arra se hajlandó. Legutoljára is azt mondta nem érdekli mivan velem ne is keressem. Húgomat pénzeli, jogosítványt is állja neki. Velem meg találkozni sem hajlandó még az időt is sajnálja tőlem.


24/F


2017. febr. 12. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem érdekled.

2. Mert nem te vagy a vér szerinti fia.

3. Nem érdekled.

2017. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éve nevel? Hogy fogadtad anyád új pasiját?
2017. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A haverommal is ezt csinálja a mostohaapja általában azér van,mer nem vérszerinti apád
2017. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
pedig mindig mondtam neki , hogy ha idősebb lesz segítek neki mindenben.
2017. febr. 12. 17:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedből úgy vettem ki, hogy ez a kapcsolata is megszűnt anyádnak és a mostoha apa már a múlté.

A húgoddal azért tartja a kapcsolatot, mert a saját gyereke, a többi családtaggal, akikhez nem köti vérrokonság, szeretné lezárni a múltat.

Ha tévedek, akkor bocsáss meg!

2017. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3 éves korom óta
2017. febr. 12. 17:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem valaki ennyire visszautasitóan bánna, biztos nem szaladgálnék utána.
2017. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel!
2017. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Sajnos bármilyen kegyetlenül is hangzik,neki joga van ahoz,hogy ne törődjön veled. Amíg együtt éltetek nyilván elfogadott,de nem várhatod el te sem,hogy apaként viselkedjen veled,ha neki ez esze ágába nincs. Az igazság viszont az,hogy jobban jársz ha te sem keresed.Egy ilyen ember ne legyen senki számára követendő példa, apa vagy férj mintaképe. Nincs szükséged erre az emberre,mert ha így bánik veled akkor igazán sohan nem tekintett gyermekének
2017. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
A mostoha apád mégis mit vártál tőle?Hogy majd szeretni fog egy olyan gyereket aki nem az övé?
2017. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!