Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az öcsém megverette a páromat...

Az öcsém megverette a páromat a haverjaival?

Figyelt kérdés

A kérdésben már leírtam, mi a helyzet. Éjszaka mentünk haza ketten, amikor az utcánkban a kőrisfák mögül kiugrottak ketten, a földre lökték és megrugdosták. Felismertem egyiküket. Az öcsém (19 éves) mindent tagad. Mondjam el a szüleinknek? Vagy próbáljak vele beszélni?

Nem tudom, miért csinálta, a barátom mindig rendes volt vele.


2018. márc. 20. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Először próbálj meg beszélni vele, ha mindent tagad bepróbálkozhatsz a szülőknél, de lehet neki fognak hinni.
2018. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Igazából ez már rendőrségi ügy
2018. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
51%

De persze gondolom nem célod hogy az öcsédet/haverjaiz a rendőrség vigye el, csak megemlítettem hogy ebbe már nekik is van bőven beleszólásuk

De minden esetre beszélj vele, ha nem ad normális magyarázatot,akkor szólj szüleidnek

2018. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Kérdezd meg az öcsédet! Ez így elég cigány módszer. Becsületbeli ügyet korrektül úgy lehet megoldani, hogy a sérelmet okozót meghívjuk ringbe egy box meccsre, ha ez elöl kitér, akkor meg le kell keverni neki egy pofont. (Aki ezt tűri, az töketlen.)
2018. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Szólj a szüleidnek erről és menj a rendőrségre most sokkal rosszabb lesz a későbbiekben ha nem csinálsz valamit
2018. márc. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Szülöknek? Én AZONNAL mentem volna a rendörségre!, az ilyen suttyok, mint az öcséd meg a haverjai megérdemlik hogy bevigyék öket.
2018. márc. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alapbol van ocsednek barmi oka megveretni a baratod? Eddig hogy viszonyult a baratodhoz?
2018. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Ha a barátodnak lett maradandó sérülése, akkor öcséd es haverjai börtönbe mennek

Nem viccelek

2018. márc. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De mi oka volt rá? Egyébként mindegy is. Ha te biztos vagy abban, hogy ki volt a két srác, az öcséd meg mindent tagad, akkor semmi gond. Ha nincs szerepe a dologban, bizonyára megérti, ha rendőrségi feljelentést tesztek...
2018. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem mit akarsz a szülőktől, a rendőrségen kellett volna feljelentést tenni. Pláne ha felismerted az egyik támadót.
2018. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!