Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti férjetek is napi kontaktb...

A ti férjetek is napi kontaktban van a haverjaival (akik egyben kollegái is)?

Figyelt kérdés
Férjemrôl van szò.:) szinte minden nap velük van, én pedig itthon a kislànnyal. Jò apa nagyon, de szerintem kicsit ùj még neki a helyzet. Hogyan segíthetnék neki? Szeretném, ha többet lenne velünk!

2013. ápr. 12. 17:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne tiltsd el a haverjaitól,és adj neki mindenképpen egy kis szabad teret,viszont kössetek kompromisszumot.beszéljétek meg,héten hány sörözgetés,munkahelyen kívüli találkozás fér bele a szabadidőbe,mikor marad ki,mennyi időre,neki mire van igénye,és neked mi felelne meg.
2013. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz neki segíteni, hogy hagyod belerázódni. Elég nehéz ez az időszak, de túl lehet élni.
2013. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hagyom, és segítek, ahol tudok:) megteszek mindent:) csak szeretném, hogy velünk is töltsön egy kis idôt. De türelmes leszek vele:)
2013. ápr. 17. 09:14
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Nincs napi haverozás, az első én vagyok neki.

Szerintem nem neked kellene még segítened hanem pont hogy neki.

Ne haragudj de úgy állítod be ezt a dolgot hogy ez a normális. Na szóval nem ez a normális, van családja aki az első, a haverok az utolsók.

A te férjednek amúgy nincs dolga otthon munka után? Ki kéne már nőnie ebből a korszakból vagy nem kellett volna feleség és gyerek.

2013. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az altatást rà szoktam bízni, amikor itthon van, ki kell vennie a részét a tennivalòkbòl, pelenkázàs, stb, addig én intézem a hàzimunkàt és pihenek. Ketten vàllaltuk a gyereket, sokszor mégis olyan mintha csak az enyém lenne...szeretnék normàlis egyensùlyt kialakitani, de ô ùgy érzi, neki ez jàr...aztàn csoda, ha el vagyok csigàzva, mikor hazaér este 8-9- kor.
2013. ápr. 17. 11:46
 6/22 A kérdező kommentje:
Mindjàrt jön haza ebédelni, beszélek Vele.
2013. ápr. 17. 11:46
 7/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez egyáltalán nem normális dolog. Mi az hogy új a helyzet és ezért inkább a haverokkal lóg? Ne haragudj, de ez bűzlik a kifogástól. Gyereket akart, akkor segítsen is, még hogy jár neki...
2013. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igazad van! Most kérdeztem, mikor jön haza, azt mondta, nem tudja:/ de ma beszélek vele este, most nem tudtam, mert elaludt.
2013. ápr. 17. 13:13
 9/22 anonim ***** válasza:
Elaludt? :D Hát elég jól megy neki, hogy napközben ráér még aludni is, irigylem, hogy ilyen jó tűrőképességű felesége van.
2013. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
:D ez van:) délben van egy òra hossza szünete, itt dolgozik a hàzban ahol lakunk, tudott egyet aludni. De kezd nagyon elszakadni a cérna. Remélem, ma idôben jön haza.
2013. ápr. 17. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!