Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha a tesóm már...

Mit csináljak ha a tesóm már nem is fogllkozik velemn folyton a haverjaival van?

Figyelt kérdés
nem az a bajom h a barátaival hanem h ha ott vannnak a szülőnk akkor persze jóüfej de ha nincsenek le se szr én 12/l ő 15/fiú
2014. máj. 2. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerez te is barátokat.
2014. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Keresel magadnak saját barátokat. A testvéred nem azért van, hogy téged szórakoztasson.
2014. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekem is vannak barátaim csak mivel én még kicsi vagyok nem nagyon engednek el...
2014. máj. 2. 18:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor kösd le magad v mivel olvass, hallgass zenét, nézz dvd-t...
2014. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mindig van jóban az ember a tesójával, valamikor ez igy kell legyen, ahogy nalam is
2014. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod, hogy egy 15 éves kamasz fiú már szívesebben van a barátaival, mint a testvérével. Ettől még ugyanúgy szereted téged. Hamarosan te is megtapasztalod majd, ez mindenkinek az életében eljön egyszer. Kérd meg, hogy néha azért szervezzetek közös programokat.
2014. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem is z a gondom h elmegy hanem a szüleink előt: Jaj milyen joba vagyunk meg akkor is ha kell neki valami amugy meg szr a fejemre
2014. máj. 2. 20:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, neked van egy tesód, akit szerethetsz. Persze normális, hogy vannak hullámvölgyek! Majd kis idő elteltével már minden oké lesz!

Nekem még testvérem se volt, kettő barátnőm volt, egy kutyám. És sose unatkoztam! Találd fel magad! 15/l

2014. máj. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézem mit írtam!

Testvérem sincs, kettő barátnőm van.

Nem értem miért írtam múlt időben.

2014. máj. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!