Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek van arra esély,...

Szerintetek van arra esély, hogy a két már felnőtt fiú szeretni fogja a születendő kishúgukat?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 12:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Már miért ne szeretnék? :) Ez nem korhoz kötött.

Én bátyáim 14 és 17 voltak, amikor én megszülettem. Mindig is szerettek, támogattak, segítettek sok mindenben. Sokszor voltam csak velük valahol kettesben vagy hármasban, mivel már nagyok voltak nyugodtan rájuk bíztak engem a szüleim. Így gyerekkoromban nagyon sok közös programot csináltunk így együtt, játszani is mindig rengeteget játszottunk, a tanulásban is tudtak segíteni. Az igaz, hogy jó pár dolgot nem osztok meg velük, mert úgy érzem a nagy korkülönbség miatt teljesen másképp láthatnak néhány dolgot és nem értenének meg. Persze ezt lehet csak én beszélem be magamnak, de mindegy, erre ott vannak a barátnők. Mostanság nem mindig olyan jó, mert nekik már saját családjuk van és sokszor úgy érzem, hogy én már nem férek bele egyáltalán az életükbe meg sokat gyengült a kapcsolatunk, alig töltünk együtt időt így már nem is igazán ismerjük egymást. Ez most elég rossz, mert azért én nagyon vágynék még a közös tesós programokra, de az én életvitelem meg teljesen más még ilyen fiatalon, mint az övék. Remélem idővel ez kicsit javul majd.

24/Nő

2018. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyik szomszédoméknál 26,23 és 3 v 4 évesek a gyerekek. a 2 nagy elejétől kezdve imádja a kicsit. ásik szomszédomnál 23,21 és 3 v 4 éves ők is szintúy imádják egymást a kicsit is.

Közeli ismeröseimnél 20 , és 15 v 16, a kicis 3 éves imádják. A nagy tény és való baromira nem akarta akicsilánt, mindennel elhordta az anyját meg beleakart szólni a szexuális életébe az apjával. Mára elfogadta, bár sok választása nem volt :D A középső oda meg vissza van a kicsilányért

2018. ápr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%
Gyanítom, hogy a két, már felnőtt fiú közül legalább az egyik nem is annyira felnőtt, mint hiszi magáról.
2018. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Pont hogy jobban fogják szeretni mert biztos megérettek a testvér szerepre
2018. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!