Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jó a kapcsolatod a testvéreddel?

Jó a kapcsolatod a testvéreddel?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor ennek mi az oka, látsz esélyt arra, hogy még rendbe jöjjenek a dolgok. Kérlek írjatok kort is.
2014. nov. 8. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jó. Azért mert mindenki őt imádja bármi szart is csinál.Megnehezítette a család életét mégis ő a szent. Ja és mindezt ki is használja. Nem fog már változni a kapcsolat. Én 21/l ő 26/f
2014. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jó, néha összeveszünk de nem tart sokáig a harag, megbeszéljük és kész.
2014. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonlú, mint az elsőnél. Mindenki őt isteníti, igaz, hogy ügyes, a semmiből feltörekedte magát, de attól még túlségosan is el van sázllva tőle mindenki. Gyerekkorunkban is ő volt a sztár, velem sokszor igazságtalanok voltak. Persze, mára ezek a dolgok már nem számítanak úgy, de a kapcsolatunk most sem az igazi. Ő 32 én 26
2014. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A bátyámmal (35) semleges a kapcsolat... ritkán találkozunk, és akkor minden okés. Ő is éli a saját életét és én is.

A húgaimmal (14, 15 évesek) pedig jóban vagyunk, kisebb viták vannak velük, hiszen tinik, úgy is viselkednek, de sose veszünk össze annyira hogy utáljuk egymást.

30N

2014. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én imádom a nővérem. Mióta nem élünk egy háztartásban nagyon jó a kapcsolatunk de előtte se volt semmi durva a szokásos testvéri marakodáson kívül. Én voltam a kedvenc de ettől ő nem utált. Sőt. Úgy szeret mint anyám.

Én 28 nő, ő 32. Nekem is, neki is gyerekünk családunk van már. Sajnos messze élünk egymástól de heti 2-4 órát beszélünk skype-on.

A gyerekeink viszont utálják egymást!:-) vagyis nem útalat ez csak más habitusúak de ez eléggé elrontja a közösen töltött időt..de ez legyen a legkevesebb. Tudom hogy bármikor számíthatok valakire..és ez nagyon klassz.

2014. nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is fog rendbe jönni. 20 éves lány vagyok, ő 24 fiú. Nincsenek barátai, kapcsolatai, nem is érdekli őt, nem tud normálisan viselkedni, gépfüggő. Sokszor próbáltam rendbe hozni, de hiába.. az szüleim közül az egyik elég rosszakaró.. Igen.. a fiával. Meg velem is, csak én kevésbé voltam befolyásolható.
2014. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon jó, főleg, mióta nem egy házban élünk, mert az apróbb veszekedéseink mindig amiatt voltak, hogy ő rendmániás, én pedig kicsit hanyagabb voltam. De akkor sem voltak ezek nagy veszekedések. Jó barátnők is vagyunk, és mindenben összetartunk, segítjük egymást.
2014. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En 24\N

Noveremmel aki 28, miota osszehazasodott a ferjevel nem sokat beszelunk mert nem valami baratsagos ferje van. Akarhanyszor megyek anyuekhoz nyaron mivel en is ferjnel vagyok es nem egy orszagban elunk anyuekkal meg noveremmel mindig meglatogatom a noverem is ha tetszik a ferjenek ha nem.

A batyammal aki 26, vele csak en beszelek a csaladbol mert elegge bajos gyerek volt mindig, csak en maradtam neki a csaladbol. Vele is voltak sok veszekedesek de nekem a szivem nagy es megbocsatottam neki!

19 eves ocsemmel nagyon jol meg vagyunk mindent meg tok vele beszelni.

Van egy ocsem akivel nem reg kb egy eve ismerkedtem meg o 17 eves kiskoraba orokbe hagytak es szerencsere emberek segitsegevel megtalaltuk egymast 2300 km tettem meg hogy elmenjek tavaly a ballagasara!

Es van meg egy 8 eves ocsem meg egy 11 eves hugom veluk jo a kapcsolatom, veluk csak nyaron szoktunk tobbet egyutt lenni ok nagyon kicsik voltak mikor kimentem a csaladi feszekbol :), de telon mindig beszelunk! Kb ennyi!

2014. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 FelhasználóBp válasza:

Köztünk 11 év van és ellenkező neműek vagyunk.

Ő 'akart' gyerek volt, én nem (más a biológiai apánk, de nekem is ő az "igazi" apám)

A Szüleink sokkal jobban szeretik, mint engem, természetesen ezt tagadják, de minden gesztusukból kitűnik.

Ezt sokáig kivetítettem Öcsémre, persze nem ő tehet róla, csakis a szülők.


Mostanában kezd jobb lenni a kapcsolatunk, hogy ő is felnőttebb lett (19 éves)


Amúgy ha vitázunk, mindig mindenben neki adnak igazat és ezt akkor ki is használja rendesen.

2014. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!