Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy alakult a kapcsolatod a...

Hogy alakult a kapcsolatod a testvéreddel, miután elment egyetemre?

Figyelt kérdés
Természetesen egy másik városba :)

2014. szept. 1. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

10 éves voltam amikor elment egyetemre, most 12 vagyok. Nagyon megviselt, hogy nem láthatom minden nap. Szörnyű volt, hiszen nagyon jó testvérek voltunk, és még vagyunk is. :) Különösebben nem változott a kapcsolatunk, csak nem láttuk annyit egymást. Ugyanúgy szeretjük egymást, mint azelőtt. :)


12/L, a bátyám pedig 23/F

2014. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
utáljuk egymást,így sehogy.
2014. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Ránk nagyon pozitívan hatott.Bátyám és köztem 6 év van.Amíg itthon lakott ő is,addig nagyon rosszba voltunk,folyton veszekedtünk,verekedtünk.Nagyon nem szerettük egymást.Amikor elment,rendeződött a kapcsolatunk,sokkal jobba vagyunk.Nagyon szeretem őt(gondolom hozzá tesz,h már én is idősebb vagyok).Nővéremmel mindig jóba voltunk,viszont most,hogy elment,talán még jobba vagyunk.Jobban tudjuk értékelni az együtt töltött időt :P :)

17/L

2014. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Közöttem és a bátyám között 2,5 év van, mikor elment egyetemre kétszáz valahány kilométerrel távolabbra, akkor lett jobb a kapcsolatunk. Előtte sem volt nagyon rossz a viszonyunk, de mind a ketten nehéz természetűek vagyunk, ráadásul én már az utolsó két évemben voltam a gimiben, mikor ő elment, és egyfolytában stresszeltem magam a nyelvvizsgák/érettségik miatt, így hétköznap kb. hozzám se lehetett szólni, mindig ideges voltam, és nem tudtam senkire odafigyelni. Ezért jobb is volt, hogy csak hétvégente találkoztunk, mert addigra megnyugodtunk kicsit, nem volt nyilván suli, és volt hogy egész hajnalokat átbeszéltünk. Ebben az évben én is elkezdtem az első egyetemi évemet, még távolabb kerültem, és csak havonta járok majd haza, úgyhogy fogalmam sincs ez milyen irányba fogja befolyásolni a dolgokat.
2014. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

En voltam a bátyámmal a gólyatáborában is. Mondjuk mi csak féltesók vagyunk, viszont amióta megszülettem, azota velünk élt, apám elso fia, de a válás utan anyámmal meg velünk maradt.

Nekunk jo a kapcsolatunk, 3 evvel idősebb nalam, o az egyetlen akiben megbizok, ez nem fog változni

18f

2014. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Köztem és nővérem közt 3,5 majdnem 4 év van.

Régen míg mindketten itthon voltunk addig nagyon rossz kapcsolatunk volt. Tehár napi 2 összeveszés az alap volt de volt több is.


Mikor elkerült javult annyival, hogy hétvégente mikor itthon volt akkor lecsökkent a 1,5 napi 1 vitára... De az is csak akkor ha jobban összevoltunk zárva.

Mikor neten beszéltünk/beszélünk akkor már elvagyunk.

2014. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Te mentél el egyetemre vagy a testvéred?
2014. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A testvérem.
2014. szept. 30. 21:47
 9/13 anonim válasza:
mi jól megvagyunk nekem nagyon hiányzik de minden nap beszélünk telefonon!ha tudtok beszélj vele telefonon!!!(:
2014. okt. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Most szeptemberben ment el Szegedre a nővérem (19), mi Bp. mellett lakunk. Kicsit még új a helyzet.

Nem sok minden változott, talán nyugisabb lett az élet, hogy nem veszünk össze minden nap, sőt talán jobb is lett a viszonyunk, jobb arc amikor itthon van, vagy telefonon keresztül. :D

Amúgy kicsit hiányzik is, nem tudok neki beszámolni mindenről, akkor amikor akarok.

Van jó, de van rossz oldala is a dolognak.

15/L.

2014. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!