Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
A testvérem kiskorunk óta IMÁD piszkálni engem. Hiába szólt rá az anyám, hogy hagyja abba, egyszerűen mint ha nem bírta volna megérteni. Anyával két szem közt megkértem, hogy mit tudnék csinálni, általában 2 válasz: Szólj vissza, vagy szólj nekem. Ha visszaszólok, akkor soha nincs vége, ha meg szólok anyámnak, akkor igaz, egy picit rá szól(nem úgy igazán, csak egy figyelmeztetés), de később beszáll, és ugyanúgy folytatja. Ez megy már ötéves korom óta. Ő most már 18, én 15. Mit tegyek?

2018. máj. 1. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
És 18 éves a tesód? Hát, nagyon úgy tűnik, hogy szellemileg egy kicsit "megrekedt".
2018. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Kitalálom, ő a bátyád:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..


Hosszú ez a hétvége nagyon...

2018. máj. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Egyébkent, bar nem mindig, de sokszor működik az, ha az ilyen embert "levegőnek nézed". Ha beszól, kötekszik, egyszerűen nem reagálsz, mintha ott sem lenne.
2018. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Áhh a másodikon nagyot szakadtam😂😂
2018. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj, hát nagyon köszönöm szépen második! :D Bár már ott defektes a sztori, hogy soha egy pici szeretet sem mutatott... Mindenesetre, köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 1. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!