Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennél ha a 16 éves...

Mit tennél ha a 16 éves lányod/testvéred egy 37 éves férfivel jönne össze?

Figyelt kérdés
Sajnos nem kamu! A húgomról van szó. A családban én vagyok az egyedüli, aki szerint ez nem normális, hisz a saját gyereke lehetne...Anyám azt mondta:'majd elmúlik', a nővérem csak bíztatja. Először én sem akartam elhinni, hisz teljesen normális a tesóm, a másik, hogy csak 16 éves, még előtte az élet. Mondhatom, hogy beszélek vele, de már teljesen elfordult tőlem. Nem tudom, hogy mit gondol ez a faszi, hogy majd felneveli? Kicsit sem érzi magát szánalmasnak...
2018. máj. 7. 10:41
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Hát igen...még nem volt barátja. Mennyivel másabb lenne a helyzet, ha a tanára lenne...
2018. máj. 7. 10:50
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

szerintem is gaz, ha komoly kapcsolatba kezdenek. azt meg tudom erteni, hogy a 16 eves tinilany fantaziajat izgatja, hogy felkelti egy ennyivel idosebb pasi figyelmet, ill a pasit is meg tudom erteni h miert vonzza egy fiatal kiscsaj szexualisan, ezek tok egyertelmu dolgok. viszont kapcsolat??? fujjjjj... eleg perverz es beteg mindket oldalrol. a lanyerol azert, mert mit akar egy ilyen apjakoru faszitol? a ffi meg hogy gondolhatja, hogy egyenrangu partnert talal egy 10es kislanytol? pfff... szexeljenek 1-2 x, aztan viszont latasra .

a csaladod se normalis, ha ezt tenyleg tamogatjak :D

2018. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
56%

Mennyivel másabb lenne a helyzet, ha a tanára lenne...

Aha. Tuti más lenne. Tényleg. Szerintem nálatok minden toronyban van baj,ezért került a 16 éves lány is ilyen kapcsolatba..

2018. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj hogy ez nem kapcsolat, hiszen egy tini nem partner semmilyen tekintetben egy majd negyvenéves pasinak. Csak ágymelegítőnek kell neki. Sajnos vannak faszik akik arra gerjednek ha ők az elsők valakinek-kár hogy maga az ember nem is számít nekik.
2018. máj. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Tesód hamarabb fog ráunni. A nagy korkülönbség miatt idővel egyre több lesz a konfliktus. Más lesz az életritmusuk, de ehhez el kell telnie még sok időnek. :) Nyugi, megoldja magát a helyzet.


29/F

2018. máj. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%
A tesó manipulálható, akit kihasználnak. Ha holnap oldódik is meg a helyzet, már rég késő.
2018. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ennél szánalmassabb csak a családom hozzáállása...
2018. máj. 7. 10:59
 8/27 anonim ***** válasza:
60%
Meghódítanám, lecsapnám a tenyeréről! Aztán dobnám. Így mindketten megkapják méltó büntetésüket...! :)
2018. máj. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hallottam olyanról, hogy 21 éves egy 35 évesz faszival, számomra ez is furcsa, de ők legalább felnőttek...
2018. máj. 7. 11:04
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
En voltam hasonlo helyzetben. En voltam a fiatal szuzike. Anyam hagyta, bar kozolte nem ert velem egyet es vigyazzak magamrA. VEGUL hamar vege lett nekem volt eleg eszem es nem kertem a folytatast. Ha szerencsed van hugod se csinal komolyabb dolgokat a pasival.
2018. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!