Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennél ha a 16 éves...

Mit tennél ha a 16 éves lányod/testvéred egy 37 éves férfivel jönne össze?

Figyelt kérdés
Sajnos nem kamu! A húgomról van szó. A családban én vagyok az egyedüli, aki szerint ez nem normális, hisz a saját gyereke lehetne...Anyám azt mondta:'majd elmúlik', a nővérem csak bíztatja. Először én sem akartam elhinni, hisz teljesen normális a tesóm, a másik, hogy csak 16 éves, még előtte az élet. Mondhatom, hogy beszélek vele, de már teljesen elfordult tőlem. Nem tudom, hogy mit gondol ez a faszi, hogy majd felneveli? Kicsit sem érzi magát szánalmasnak...
2018. máj. 7. 10:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
52%
Fura egy családod lehet,de meg se lepődők h mindig a boldog családokbol kerülnek elő ilyen sztorik..
2018. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
27%
Vmi nem kerek nálatok.
2018. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem hagyjátok, ha piszkáljátok, hamarabb vége lesz. Amíg vannak külső akadályok, addig a belső problémák nem számítanak annyira, kevésbé veszik észre, hogy nem passzolnak össze. Egyébként én is voltam ilyen helyzetben, 16 évesen egy 32 éves pasival jártam másfél évig. Anyámék rettenetesen ellenezték, és megpróbáltak mindent megtenni, hogy szétmenjünk, de nem sikerült nekik. Bevetettek minden lehetséges - és tisztességtelen - dolgot, és mivel ez irtó régen volt, még a rendszerváltás előtt, próbálkoztak azzal is, hogy ismerősökön keresztül behívatták a rendőrségre, fenyegették, stb., de mivel nem volt törvénybe ütköző, ezért semmit nem tudtak csinálni, ellenben belőlem egyre nagyobb dühöt és ellenállást váltottak ki. Akkorát, hogy még a suliból is kiiratkoztam (aztán vissza, nem akartam abbahagyni, csak olyan undorító volt az a sok aljasság amit csináltak, hogy meg akartam mutatni, hogy nem éri meg nekik sem) Aztán belefáradtak, és nem csináltak mást, csak hisztiztek néha, így előtérbe kerültek a belső gondok, elegem lett és szakítottam. Most is azt mondom, hogy ha nem csinálnak ennyi aljas dolgot ellene/ellenünk, sokkal hamarabb vége lett volna. Hozzáteszem, így felnőtt, 46 éves fejjel is azt mondom, hogy nem bántam meg. Semmi bajom nem lett, és sokat tanultam a pasitól (most nem csak a szexre értem, bár azt is jobb volt tapasztalt embertől tanulni mint egy hasonlóan kezdő tinitől), a külső akadályok miatt rengeteget jártunk moziba értelmes filmekre, múzeumba, más volt a világlátása a korából adódóan, így olyan dolgokat is megismertem, megtanultam értékelni, amit egy tini mellett nem. Tehát nekem igazából hasznomra vált a dolog, és a korunkból adódóan törvényszerűen vége is lett. Hozzáteszem, tudom, hogy nem csak "ágymelegítőnek" kellettem, tényleg szeretett, elvitt többször a családjához, szüleihez, sőt, még jeggyűrűt is vett. Tehát a kérdező tesójánál sem biztos, hogy csak szexre megy ki a játék, de ha nem piszkáljátok őket, sokkal hamarabb "kifutja" magát a dolog és vége lesz. Egyébként utána nekem is teljesen átlagos korkülönbséggel voltak kapcsolataim, nem kerestem többet idősebb pasit.
2018. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
68%
Igyekeznék minél többet beszélgetni a lányommal, és kérdezni tőle. Pl.hogy képzeli a jövőt ezzel az emberrel. Nem gond-e, hogy neki nincs sajàt bevétele, és csak úgy tudnak közös programot csinálni, ha a pasi fizet. Vajon nem lesz-e ciki, ha majd a ballagására egy 40 éves férfi kíséri. Hogyan képzeli a családalapítást? Nem tartja-e problémásnak, hogy várhatóan fiatalon lesz özvegy? Ha gyermekük születik, vajon hány évesen fog félárván maradni a gyerek? Hogyan tervezik áthidalni a köztük tátongò generációs szakadékot? Ha szerencsém van, sikerül bogarat ültetnem a fülébe és elgondolkodik. Ha meg nem, remélhetőleg akkor sem lesz hosszú életű a románc.
2018. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
60%
Miért kell lepontozni,az ilyen családok ban igenis baj van,a szülök telibekakilják h a 16 éves gyerek egy maholnap 40 évessel játszik papás mamást,utána meg abortusz lesz, meg gyerek gyilkosság,meg nagyszülők nyakára szülés,ne mondjátok h ez a történet normális családban előfordul..
2018. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én rokonaim között is van hasonló, bár ott még nagyobb a korkülönbség.

Nem csodálkozom rajta, a lány apja egy nulla, egy sz...rházi, egyáltalán nem meglepő, hogy a lánynak apakomplexusa van. Nekem is az volt, huszonévesen mindig negyvenes pasikkal kavarásztam. Szerencsére már kinőttem belőle, elmúlt. Ehhez az is hozzájárult, hogy rájöttem, az idősebb palik csak kihasználják a fiatal, szerelmes kislányokat és sosem terveznek velük komolyan semmit.

Természetesen NEM normális dolog, ez nem is kérdés, és a pali is beteg, ha 16 évessel kezd - az még majdnem gyerek.

De sok mindent sajnos nem tudtok tenni, hiába tiltjátok el tőle, azzal semmi jót nem értek el. Várjatok, majd csak vége lesz anélkül is, hogy ti közbelépnétek. Annyi haszna van a dolognak, hogy az idősebb pasi már tapasztalt, nem egy bénáskodó tini, legalább az ágyban tanít valamit a kislánykának. Ez sem mindegy, egy kétbalkezes pasas évekre hazavághatja egy nő szexuális életét.

2018. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
88%

Ha lenne egy 16 éves húgom, aki összejönne egy 37 éves faszival, akkor nyílván nem örülnék neki, de nem is tiltanám, hanem megpróbálnék olyan helyzeteket kialakítani kettejük közt, hogy a húgom rájöjjön, hogy nem egymásnak valóak.

Most így nincs konkrét ötletem, de biztos kitalálnék valamit.

Esetleg még azt megcsinálhatod, hogy megmutatod ezt a kérdést a húgodnak. Tudod, hátha észbe kap.

24/F

2018. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!