Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvérem többször fenyegete...

A testvérem többször fenyegetett már azzal, hogy megöl álmomban. Komolyan vegyem?

Figyelt kérdés
26 éves lányról van szó, mindig dühkitörései vannak, saját magát sem tudja irányítani, idegileg labilis, ordítozik és gyűlölködik, a környezetének hazudik a dolgairól (semmit sem tudnak arról, hogy ő milyen valójában), csak velem csinálja ezt. Többször fenyegetett már azzal, hogy megöl álmomban, hogy megkésel. Egyszer egy szóváltás odáig fajult, hogy berohant a konyhába és kést vett elő, hogy megszúr vele az őrjöngése közben. Rácsuktam az ajtót és nem engedtem ki. Vegyem komolyan? Vannak hangfelvételeim a fenyegetéseiről.
2018. máj. 26. 22:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
És hány éves vagy ?
2018. máj. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok, ennek ellenére tartok tőle, amit ő is tud és ki is használ. Az utolsó eset óta teljesen elkerülöm, egész nap csukott ajtó mellett vagyok a szobámban hétvégén és esténként, nem szólok hozzá.
2018. máj. 27. 00:12
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mennyire ijesző tud lenni egy ilyen elmeháborodott ember,akiből bármelyik pillanatba kijöhet az állat,de az Isten szerelmére.Nem hiszem el,hogy 30 éves vagy,és nem tudnád lebírkózni,ha arra kerülne a sor.

Ne hagydd már,hogy terrorizáljon egy bolond nő,és emiatt minden napod rettegés legyen

2018. máj. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj a felvételekkel együtt a rendőrségre, még ma!

Ez nem játék! Lehet, hogy a testvéred és emiatt nem akarod bántani, de azzal, hogy nem mész azonnal a rendőrségre/pszichiátriára magadat, a nagymamádat, a környezetben élőket, de még magát a testvéredet is veszélyezteted! Kérlek kérj segítséget a hatóságoktól minél hamarabb.

2018. máj. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség és kérj szakértőt szakvéleményhez,lehet gyogyszerrel kezelhető,de ne várj mert ha nem te, lehet Nagymamád issza meg a levét. Ezeket igenis be kéne zárni,de napjainkban kis sétálnak a bolondok..
2018. máj. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
60%
Családsegítő szolgálat a területileg illetékes lakóhely környékén...?!
2018. máj. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
57%
A rendőrséget sajnos nem fogja érdekelni, amíg nem folyik vér. Nincs törvényes lehetőségük kimenni és intézkedni, ha a testvér nem követett el bűncselekményt és nem bizonyíthatóan ön- és közveszélyes. Az, hogy "állítólag" korábban ezt mondta meg azt mondta, nem elég ehhez. Csak ha pont látják, hogy a késsel rohangál, és azzal tényleg komolyan meg is próbál sebesíteni valakit, akkor van némi halvány esély, hogy nem szarják le.
2018. máj. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
A bizonyítható életveszélyes fenyegetés is bűncselekmény.
2018. máj. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
66%

A rendőrséget sajnos nem fogja érdekelni.

Naja ezért van tele a hirado a leszurta feldarabolta elásta,stb vel.. No comment. Nem is tudom miért vannak,disznek?

2018. máj. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
67%
Ideális barátnő lenne
2018. máj. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!