Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan beszéljem meg a bátyámm...

Hogyan beszéljem meg a bátyámmal, hogy legalább addig viselkedjenek kulturáltan a haverjaival, amíg itt vannak a barátnőim? 17/l

Figyelt kérdés

Falun lakunk, a bátyám 18 éves. Hétvégén általában a szüleink nincsenek itthon, ezért ő péntek este áthívja a barátait (17-18 évesek), és szombat reggelig/délig buliznak általában (9-10-en szoknak lenni). Van az udvaron egy medence, egész éjjel abban ugrálnak, ordít a zene, énekelnek, piálnak...


Most hétvégére én is elhívtam a barátnőim, a tesóm és a haverjai sem ismerik őket, messzire járok suliba, kolis vagyok. Pont úgy csináltam ahogy a tesóm szokja (megmondta előre, hogy valamennyi pia van, de azért mindenki hozzon magának piát, sósak vannak...).

Azt azért nem szeretném, ha a tesóm beégetne az osztálytársaim előtt. Jön 1-2 fiú osztálytársam is, szerintem azokkal egyhamar megtalálják a közös hangnemet (elkezdenek inni és már kész), de nem szeretném, ha valamelyikünket cukkolnák, mert nem akar inni, vagy valakit leitatnának...

Szerintetek hogyan beszéljem meg vele/velük, hogy egy picit vegyenek vissza az arcukból, és legyenek kulturáltak?



2018. jún. 7. 11:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%

"Meg fogják dugni a barátnőidet." :DDD



De akkor lényegében nincs is nagy baj...

2018. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"De akkor lényegében nincs is nagy baj"


Kivéve ha nem lesz valamelyik apuka.

Tudod,a szex kategóriában sokszor olvasni olyan kérdést,hogy terhes lehetek-e,ha a jakkuzziban csináljuk gumi nélkül:D

2018. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!