Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen egykének lenni felnőttk...

Milyen egykének lenni felnőttként?

Figyelt kérdés
Főként felnőttek (már nem iskolások) véleményére lennék kíváncsi, de bárki véleménye érdekel. Milyen volt a gyerekkorod, tinikorod egyedül (testvér nélkül)? Így felnőtt fejjel úgy gondolod, hogy hiányzott/hiányzik egy testvér vagy nincsenek ilyen érzéseid? Volt-e gyerekkorodban veled egykorú unokatestvér/rokon, akivel játszhattál? Mit gondolsz, mi lett volna másként az életedben, ha van testvéred? Köszönöm előre is a válaszokat!

2018. jún. 15. 23:04
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
75%
El ne hidd már az érzelmi zsarolást... Legyél amúgy meg diplomatikus, hogy ha úgy alakul, akkor lesz 2, nem tudjátok mikor. Nem kell senki orrára kötni, hogy nem akartok 2. gyereket.
2018. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

"Aztán kamaszként már úgy voltam vele, hogy igazából lánytestvérem jobb is, hogy nincs, mert utólag már úgy gondoltam, hogy nem tudnék elviselni a házban még egy lányt, akivel úgymond versengenem kéne, de fiútestvért még akkor is nagyon szerettem volna, sőt, talán még jobban is, mint gyerekként. Sokszor elképzeltem, hogy milyen lenne, ha lenne testvérem."


A unokatesóim két lánytestvér, imádják egymást, versengésről szó sincsen. Ez az egész versengés dolog számomra furcsa, miért hiszik egyesek azt, hogy ez szükséges?

Nekem fiútestvérem van és borzalmas a kapcsolatunk, mert elvárná, hogy kiszolgáljam, adjak neki pénzt, amikor kell és általában mindenkit lenéz, mert ő a "férfi a háznál". Közben egy munkakerülő, lusta alak.

Én őszintén szólva irigylem az egyke ismerőseimet. :/

2018. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Hogy milyen? Magányos.
2018. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!