Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek nem volt megalázó...

Szerintetek nem volt megalázó amit a bátyám mondott a haverja előtt rólam?

Figyelt kérdés

Hajnalba jöttek haza, kicsit ittasan, de azért nem voltak hót részegek. Én már aludtam, de felébredtem mikor megjöttek, és hallottam amit a másik szobába beszéltek. A következő hangzott el: a bátyám mondta, hogy ne csapjon nagy zajt, mert én már alszok és korán kelek. A haverja kérdezte, hogy hánykor kelek, a bátyám mondta, hogy 4-kor mert 6-ra megyek dolgozni. És kérdezte a haverja meglepetten, hogy minek kelek olyan korán?? És a bátyám erre azt mondta, hogy "hát mit tom én, fosik, hugyozik..." Én meg csak pislogtam. Nálunk soha nem volt divat ez a fajta beszéd a másikról, úgy gondolom ennyire tiszteljük egymást... Ma elég ridegen is viselkedtem vele, mert annyira bántott a dolog. Szerintetek is sértő volt vagy csak túlreagálom?

19L


2018. máj. 23. 20:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem csak túlreagálod. Igaz, kissé vulgáris volt bátyád, de azért ez nem egyenlő azzal, ha mondjuk utcasarkinak nevezett volna. Mondhatta volna szebben, mondjuk "egy órát tollászkodik_, vagy ilyesmi. De ezért haragudni hülyeség szerintem.
2018. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak ittasak voltak, és két pasi olyankor sokkal szabadszàjúbb. Ne vedd magadra szerintem. Attol hogy nàlatok nem divat az ilyen beszéd, két haver főleg ha ittasak is sokmindent megenged magànak még ennél durvàbb beszólàsokat is.
2018. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18%
De megalázó, mert te egy dolgos lány vagy az meg egy részeg, trágár disznó.
2018. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem túl reagálod. Mi alapból is mondunk ilyet poénból nem hogy ittasan.
2018. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22%

Itt egyetlen probléma van.

Mit keres nálatok éjjel részegen a bátyád haverja?

Fogjon egy taxit, aztán húzzon haza, az egy lakás, nem átjáróház.

2018. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#5 Nálunk ilyennel nincs probléma, gyerekkora óta barátok a bátyámmal, már többször is aludt nálunk. Meg az én barátnőim is szoktak, de a szüleink ebben elég engedékenyek, nem mindenkinek, de a közeli barátoknak elég gyakran megengedik, hogy itt legyenek.
2018. máj. 23. 20:33
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Túlreagálod.
2018. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem eretlen,ennyi az egesz.

Kulonben nem mondott volna ilyet.

2018. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem. Ha engem megkérdeznének, hogy miért kelek korábban, ugyanezt mondom, hogy legyen időm szarni. Jobb, mint végiggörcsölni a napot.
2018. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Tul reagálod,ivott is,havernak mondta. Nincs ebben semmi.
2018. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!