Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért rám kell haragudni, és...

Miért rám kell haragudni, és úgy beállítani, hogy miattam szakított a nővérem és a vőlegénye?

Figyelt kérdés

A tesóm 23, a vőlegénye is annyi. Fiatalon, 14 évesen jöttek össze. A nővérem gimiben bekerült egy elég bulizós csapatban, a vőlegénye máshová járt, őt nem is vonzották a bulik, ezért a tesóm nélküle ment. És éveken át az volt a hétvégi program, hogy csalta a srácot. Volt, hogy csak ezért ment el bulizni, mert "kell neki valaki". Ezt mindenki tudta, sokan le is nézték emiatt, de a srác csoda folytán csak 3 év múlva jött rá, akkor is egyetlen egy esetre. Megvolt a balhé, de megbocsájtott neki, nyugi is volt pár hétig, de utána a tesóm elölről kezdte, csak már hétköznap, mert ha hétvégén akart menni, a barátjával nagyon összevesztek, hogy biztosan azért, mert valakit össze akar szedni.


Tavaly megkérte a kezét, most lett volna az esküvő augusztusban. Mondtam a nővéremnek, hogy lehet ilyen előzményekkel nem kéne fiatalon házasodni, meg még csak 2 hónapja élnek együtt. De hogy ő megváltozott, nem akar mást, megbeszéltek mindent és nagyon szerelmes (télen pedig még azért sírt, hogy alig kell már valakinek...). Ez a "megbeszéltek mindent" nekem úgy jött le, hogy a srác akkor tudja az előzményeket is. Hétvégén összefutottunk, ő éppen egy barátja legénybúcsúján volt. Mondta, hogy mennyire bántja ez a megcsalás téma, és hogy néha a mai napig aggódik, hogy ő nem elég a nővéremnek, meg egyszer talál valaki jobbat és szakít vele. Beszélgettünk erről pár percet és mondtam, hogy ha szakítani akart volna vele, ennyi megcsalás után már lépett volna. Szóval leesett neki, hogy nem egyszer történt meg... Elkezdett faggatni, hogy hányan voltak még, de nem mondtam semmit. De hazament, és a nővéremmel összevesztek nagyon, aztán a tesóm még bevallott kettőt, de a vőlegénye már azt sem hitte el. Jelenleg most úgy áll a helyzet, hogy nem lesz esküvő... A nővérem engem hibáztat, hogy miért járattam a számat és hogy ez mind az én hibám. Szörnyen érzem magam, mert nyilván nem direkt csináltam.


2018. júl. 3. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

sz4rd le


kit érdekel a ribizli nővéred?


örülj neki, hogy megmentetted a srácor

2018. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Úgy is kiderült volna. Hát a tesódról meg nem írom ide a véleményem. De jobb most, mint pár év múlva esetleg gyerekkel.

Ne izgasd magad.

2018. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem te tehetsz róla, hogy a nővéred lábai olyanok mint a fotocellás ajtók, beengednek mindenkit...
2018. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért, legénybúcsú nem lehet nyilvános helyen, egy szórakozó helyen?! Te sem sokan fordulhattál meg. :)
2018. júl. 3. 17:03
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Mindig könnyebb másokat hibáztatni, mint felelősséget vállalni a tetteinkért... Sajnos emiatt.
2018. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Nos gyakorlatilag miattad szakítottak, te jártattad a szádat. Ugye a rossz hír hozója... Majd elcsitul. A nővéred nem valószínű, hogy megbocsát, de ez gondolom nem zavar. Ha érdekelne mit gondol rólad, tartottad volna a szádat. Mert azért remélem annyira nem nézed itt hülyének az embereket, hogy elhiggyék csak véletlenül árultad be, abszolút rosszakarat nélkül?
2018. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy itt pár ember nem tud olvasni?:D A nővérem azt mondta nekem, hogy MINDENT megbeszéltek. Ebbe nekem a megcsalások is beletartoznak, de tuti én vagyok a hü.ye akkor.:)
2018. júl. 3. 17:44
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván azért haragszik rád,mert nem tervezte vállalni a felelősséget a tetteiért,és könnyebb azt mondani,hogy te vagy a hibás,mint beismerni, hogy ő ba..ta el,nem kicsit. Ne foglalkozz vele,azt kapta,amit megérdemelt. Ha meg neked megy,hogy a te hibád, nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy talán te feküdtél le azokkal a faszikkal?!
2018. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Azért szakítottak, mert a tesód egy ribi. Ő lèpett félre, tudta, hogy benne van a pakliban a lebukàs. Ennek tudatában kefélt minden héten mással.

Akkor szakítottak volna miattad, ha hazudsz arról, hogy félrekúr.

2018. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%
És hány ilyen feleség van aki nem bukik le pedig előtte is és a házasség alatt is férke jár.. Nem te vagy a hibás h a nővéred ribizli,sajnos a nők 70 % ribi,és feleségként is simán szorakoznak férfiakkal,csak kell egy tartos eltarto ez a házasság.
2018. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!