Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elmondjam a nővéremnek, hogy...

Elmondjam a nővéremnek, hogy a vőlegénye teljesen rám mászott? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon jó a kapcsolatunk, az egyik legjobb barátnőm (én 18 éves vagyok, ő 22).

A vőlegényével is jóban vagyok, együtt vannak 7 éve, jövő májusban lesz az esküvőjük. Sosem kezdett még ki velem, pedig buliztunk már együtt sokszor, jön velünk mindig nyaralni, síelni, szóval nem olyan ember, akit félévente egyszer látok és kész.

Tegnap találkoztunk egy szórakozóhelyen, már akkor elég jól érezte magát, meghívott a barátnőimmel együtt vagy 4 körre, táncoltunk, utána kiment velem cigizni. Már ott fura volt, mert folyton ölelgetett, úgy mutatott be a barátainak, hogy "a legszebb lány vagyok, akit valaha ismert". Utána én visszamentem a barátaimhoz, velük voltam sokáig, majd megtalált, hogy ők elmennek valami privát buliba és hogy menjek velük, mert hogy ott van a húga is és találkozni akar velem (nyáron találkoztunk utoljára, Párizsban él és tényleg hiányzott már). Mondtam, hogy annyira nincs kedvem, de győzködött, hogyha nem tetszik az a buli, visszahozat. Szóval mentem velük, és már a taxiban rátette a kezét a combomra, meg folyamatosan flörtölt velem.

Aztán a buliban alig bírtam leállítani, már majdnem megcsókolt, konkrétan én toltam arrébb, hogy ez inkább nem kellene...


2017. jan. 8. 13:15
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenképp mond el a nővérednek! Ha letagadja akkor kérd meg a barátaidat hogy adjanak neked igazat. Ha bevallja és a nővéred elhagyja őt akkor csak örülj neki!
2017. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
En elmondanám. Ha veled megteszi, megteszi mással is, legalább ne nézze hülyének szegény lányt.
2017. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hát csak azért is rossz, mert a mi szüleink, meg az Ő családja nagyon jóban van... Aztán nemrég volt egy kisebb vitánk a nővéremmel, hogy ő minél hamarabb akarja az esküvőt. Én pedig mondtam, hogy még alig múlt 20 éves, szerintem felesleges ezzel annyira sietni. És akkor megkaptam, hogy én féltékeny vagyok az ő jól működő kapcsolatára, meg hogy én nem tudom ez milyen, mikor én menekülök az emberi érzelmek elől és csak szórakozok mindenkivel... Ezt már megbeszéltük, meg bocsánatot is kért, de nem szeretném, hogy azt gondolja, hogy ezt kitalálom azért, hogy neki rossz legyen.
2017. jan. 8. 13:27
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem egyértelmű számodra, hogy szólni kell a nővérednek? Nyilván nem ez volt az első eset, hogy más csajjal kavart. Nem te vagy a hibás!
2017. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Előzd meg a nagyobb problémákat. Beszéld meg a nővéreddel.
2017. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez azért annyira nem egyértelmű. Tuti, hogy rád fognak majd haragudni. Sajnos általában így szokott lenni.

Talán először inkább beszélj a szüleiddel és együtt mondjátok el a testvérednek. Azt talán komolyabban veszi, mintha te mondanád.

És szerintem is fontos, hogy a barátaid mit mondanak. Mert a srác is mondhatja, hogy te voltál piás, te mentél mindig utána, ő csak barátságos akart lenni. De ha a barátaid is látták, hogy hogyan viselkedik, akkor már nem kenheti rád az egészet.

Mondjuk, ha én látom, hogy egy pasi így viselkedik velem, akkor nem fogadok el tőle x kör piát, nem táncolok vele, nem megyek ki vele még cigizni is, nem hagyom, hogy ölelgessen, és nem megyek el még vele egy másik buliba is. Szóval azért te is elég sokáig húztad. Nem állítottad le. Ezt biztosan fel is fogja majd használni ellened, ha elmondod a nővérednek. Szóval vigyázz, nehogy még rád kenje az egészet.

2017. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Később bánhatod, hogy miért nem szóltál IDŐBEN. Legalább te megteszed azt, amit tudsz, tiszta lehet a lelkiismereted, akárhogy is lesz utána! Mindenképp mondd el!
2017. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%
Én is egyett érték az előtte szólokkal! 100% hogy el mondanám! Már csak azért is, mert ha ez kiderül, mástól tudja meg a nővéred, na akkor azt fogja hinni a nővéred, hogy te is partner voltál benne!
2017. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Varga Péte4 ***** válasza:
89%
Én azt monndanám, nogy amikor teljesen józan a pali, egy beszélgetésben tisztázd vele a helyzetet. A beszélgetés után döntsél, szólsz-e a nővérednek. Piásan sokszor tesznek olyat a pasik, amit egyébként nem tennének.
2017. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%
Folyt. És ezt akkor már soha nem mosod le magadról! Hiszen kérdés lesz, hogy miért nem szóltál,miért nem mobdtad el neki! Ugyanis teljes mértékben az a természetes, hogy az ilyesmit elmondja az a ember az éritettet.
2017. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!