Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti azt, hogy fogadjátok el...

Ti azt, hogy fogadjátok el hogy a testvéretek gazdagabb és minden sokkal könnyebben megy neki az életben?

Figyelt kérdés

Nekem legjobban akkor forgatja a kést a szívemben mikor még menőzik is , hogy mennyire jól megy neki az élet, Pedig csak jó időben és , jó helyen volt. Persze örülök a sikerének , de amikor még mondogatja is , hogy milyen autót vesz vagy éppen mire cserélte le akkor egyfajta testvéri riválist érzek.


Aki hasonló helyzetben van , hogyan fogadja el a helyzetét?


2018. júl. 8. 11:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
34%

Nem érdekelt.35 éves nő vagyok,nővérem 20 évvel idősebb.

Őt a nagyszüleink külön nevelték,iskoláztatták,jó helyekre fekűdt.Szabadúszó varrónőként "meggazdagodott" ~1985-2003 közt.

De családja ráment,utána az élete is.

Lecsúszott utcaprostinak.

A " menő " eljátszása részben sikerűlt 2014be,egyedűl halt meg,agyvérzésbe.Egy gyerekét se érdekelte.

Az ügyintézést megnyertem...

2018. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Örülnék neki és büszke lennák rá,hogy sokra vitte.Romlott dolognak tartom ha valaki irigy tud lenni a saját testvérére.
2018. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Gyönyörű nagy házuk van, és gyakran váltogatják az autókat. Kell is, mert 4 gyereket vállaltak, mindig nagy családban gondolkodtak. Nagyon örülök nekik mert szeretem őket. A sógor is egy dolgos ember, igazi jó apa, a gyerekek kiegyensúlyozottak. Példaként tekintek a családjukra. Egyáltalán nem tartom riválisnak, inkább segítjük egymást, mindig összetartó volt a rokonság.
2018. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%
Ismerős az érzés én szeretem a tesóm, mivel nagyon rendes volt velem mindig, de néha fáj, hogy neki minden sokkal könnyebb, jó munkája van, külföldön él, mindenki szereti, rengeteg barátja van, és jól keres. Boldog párkapcsolatban él régóta, ő nagyon szerencsés, nekem nem voltak olyan lehetőségeim, mint neki, és e-miatt rosszul érzem magam néha, főleg ha hazajön látogatóba.
2018. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
58%

Ezzel a faktorral nem kell foglalkozni. A szeretet és a vagyonossák kettő dolog.

Tesómék leköktöztek vidékre, próbálkoztak dolgokkal, volt egy rozsdás Ford Sierrájuk. Mi Porschéval mentünk látogatni őket. És? Semmi nem volt. Tali, beszélgetés, együtt eszegetés, minden oké. Aztán mindenki ment a dolgára.

2018. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%
Mi nagyon szeretjük egymást a húgommal, ezért az irigység kizárt. Régebben, amikor úgy hozta az élet én segítettem őt, most fordult a kocka, a betegségem miatt ők segítenek engem, a sógorommal együtt. De mi ilyen nevelést is kaptunk.
2018. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
57%
Kiskoromban gyakran irigykedtem. Érdekesen szocializáltak minket, ő volt a minden mert nem járt sehova S nálunk ez volt a lényeges. Ő belevetette magát a tanulásba míg én sóvárogtam az emberek után. Majd felnőttként ő nem volt képes beilleszkedni az emberek közé hiába a diploma s soha nem várták el tőle semmit, párkapcsolata se lett soha. Nekem mindenért küzdenem kellett az oktatásért, párkapcsolatért próbáltam normális életet élni. Mostanság lett olyan hogy azt mondhatom megtaláltam önmagam s szeretem nagyon mert remek humora van S jól lehet beszélgetni vele, szeretném ha igazán boldog lenne.
2018. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
58%
Aki irigy természetű, az mindenkire irigy, miért pont a testvére lenne kivétel? Undorító tulajdonság, dolgozni kellene rajta!
2018. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%
Mi szegény és bántalmazott körülmények között nőttünk fel. Tesóm tehetősebb családba házasodott,én nem. Neki minden az ölébe hullott, én mindenért megdolgozom. Örülök,hogy jók a körülményei. Ami fáj- hogy úgy érzem kicsit elfelejtette milyen nélkülözni,és néha lekezelő másokkal. Pl tippet se lehet adni neki (mondjuk konyhai praktikák) mert rögtön hurrog stb holott csak elmondom h nekem mi vált be- nem is tippként csak mint 2 háziasszony beszélgetéseként. Szerintem ő hiába él jól nem boldog mert mindig ott lesz h meg akar felelni annak a családnak. A pénzt nem irigylem tőle- de remélem nekem is lesz jobb még a sorom.
2018. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
50%

itt a főgond az hogy a gazdagabb testvėr kėrkedik/dicsekszik..

ėn azt gondolom ezt már a legtöbbünk rosszzul viselnė.

2018. júl. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!