Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A ti testvéreitek mikor...

A ti testvéreitek mikor változtak meg nagyon? Ti mikor változtatok meg, amot akár a testvéreitek láttak, akár ti?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha elköltöztök 2 különböző helyre (vagy csak az egyikőtök), akkor az hogyan hatna egy átlagos testvéri kapcsolatra?

Nekem húgom Budapestre költözött vidékről olyan 3-4 éve, én pedig egy faluban vettem egy házat tavaly ősszel mindenféle hitel és kölcsönök nélkül, miközben nekem ott van még a párom is és a másfél éves gyerekünk is. Ezért én vagyok a paraszt, meg le kell nézni, mert a lakhelyem egy faluban van, ő pedig még mindig hónapról hónapra él, mert elkezdett mindenféle márkás cuccot venni. És nem csak velem szemben lett nagyképű, hanem nővérünkkel és szüleinkkel szemben is! Szerencsére öcsémmel (szintén a bátya, mint én) nem így bánik, de csak azért, mert cserediák lett és mindig kér tőle mindent, pedig nincsen sok pénze öcsémnek sem. Mit lehetne a húgommal tenni ilyen helyzetben? Beszélni már próbáltunk vele, de süket fülekre leltek a szövegelések. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! 24/F



2018. júl. 13. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Én egy borsodi falubol menekültem el a tesoimmal,vallásos problémás agressziv családbol, köszönő viszonyna se vagyunk már szerencsére,de nálunk sulyos dolgok történtek és egyik testvérem sem ohajt hazammenni látogatóba se. Itt inkább irigységet érzek hugod felé. Aki kitör a falu a világ szindromábol "nagyképu lesz" az ott rekedt irigyek szemében mindig,erőszakkal meg jó kapcsolatot nem tudsz kierőszakolni.
2018. júl. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Semmit. De nem hoznék neki semmit külföldről az fix. Nem igen keresném a társaságát. Nővérem lett kicsit ilyen sznob mert tehetőd családba házasodott szintén nehéz körülményeinkből. Pl terhes,neki csak a Libero pelenka a megfelelő a DMs jó a cigányoknak. 😬 Nekem nincs pénzem mindig Liberot venni,a sajátomnak is dmst veszek- így az övének se veszek jobbat. De ez cs apróság. Inkább nem beszélek vele annyit.
2018. júl. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
52%

Én is külön élek a tesómtól, és azóta sokkal jobb a kapcsolatunk. (Előtte rengeteg veszekedés volt. Hozzá kell tennem: két tinédzser egy szobában. Állandóan elvette a cuccaimat, átrendezett dolgokat, stb.) Viszont a bunkósága azért gyakran előjön...


A húgod meg valószínűleg ki fogja nőni ezt a viselkedést. Ez egy korszak nála. Felköltözött a fővárosba és ez egy kicsit "elvette az eszét". Ráadásul fiatal még. Az is lehet, hogy fel akar vágni a márkás cuccokkal. De hidd el, abba fogja hagyni ezt a viselkedést. Csak idők kérdése. :)

2018. júl. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért kellene kezdeni bármit is? Ő másfajta életet él, más a fontos neki. Itt te vagy az, aki fikázod, és te vagy az, aki fényezed magad. Miért baj, hogy márkás cuccokat vesz? Inkább irigységet érzek a részedről!
2018. júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
nálunk is hasonló a helyzet. legalábbis annyiban hogy a nővérem férjének naogyn jól megy. Ő is elrugaszkodott már a földtől és lenéz mindenkit.Kioktat és kritizál , de segíteni nem segíti a szüleinket. Pedig énis jól keresek, egy rendezett modern kertes házam van hitel nélkül. Én megmondtam nkei hogy ne kritizálja a szüleinket, meg hogy mlyen dolgaik vannak, mert ő is ott nőtt fel és akkor persze jó volt . NYilván egyik fülén be a másikon ki...
2018. júl. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!