Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek nagyon rossz...

Szerintetek nagyon rossz ember vagyok ha kezdem unni sógorom pátyolgatását? Szüleim színészkedését?

Figyelt kérdés

Tény hugom volt a család szeme fénye,a csodagyerek jó zongorista jó korcsolyázó,éltanuló,2szakmai nyelvvizsga...majd pestre kerűlt a barátnőivel főiskolát lustasagból húzza vonja. Tehát tesóm ha hazajött körülötte forgott a világ. Pedig finnyás egyedi életritmusa van. Alapvetően hugom imádom azt utáltam hogy mindenki istenìti. Nem ragozom.

Engem divatból beirattak egy elit 8osztályos gimibe. Igen itt is lejön

Enyhe disgráfiám van. Szerintetek mit szenvedtem ott??De a rokon gyerekek oda jártak nekem is oda kellett. Lett tesómnak egy barátja szimpatikus srác lenne,3asban jól elvagyunk de szüleim rokonok mèg jobban Istenítik mint tesómat.

Pl sosem szoktunk itthon nagyon iszogatni csak úgy. Erre hazajönnek ki kell menni eléjük az állomásra. Pasinak csak díszből van autója.Mire haza érek velűk itt terűlj terűlj asztalkám van drága sör pálinka folyik. Szülők ált 10kor alszanak ilyenkor hajnalig vihorásznak.

Tudom ,most mindenki azt mondja írígy vagyok. Neeem!!

Csak azt mondják,hogy egy kapcsolatban önmagunkat kell adni,akkor ez esetbena szülőknek neeem?

Nekem egyik barátnőm szülei se voltak ekkora szînészek,ha igen akkor mi lehetett ha nem vagyok ott?De ezt mind lenyelném.

Múltkor telefonált nagyim,csőtörés van. Tesóm barátjával pont itthon,csak utcai ruhát hoztak. Vinni kellett nagyihoz őt is de minek? Még annyit se ért a dolgokhoz mint én,de hát Istenítették milyen rendes hogy eljött..

IGAZI PROBLÉMA: nekem unokatestvéreim jó barátaim. Ez időkben házasodnak. Főleg a lányok hìvatják meg,a pasijaikkal tesóm barátját...mert a pasik max engem ismernek. Így én vagyok az egyetlen ismerőse. Nekem kell rá vigyáznom mert a falusi földműves/fizikai munkát us végző élet edzett srácok asztal alá isszák tesóm párját.De olyan szinten szétesik...

Ha baja van csak nekem lelkiismeret fúrdalás. Ha "beteg"nekem kell rá vigyázni...Én vagyok tesóm helyett a "párja".

Semmi gond nem lenne,ha nem 220km re lakna és lennének itt ismerősei.Gondolom a menyasszonyok azért vitetik a pasit,mert akkor tesóm is mehessen bulizni vagy ilyesmi..



2018. júl. 22. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

teljesen zavaros amit írsz

pontosan mi a problémád amire választ vársz tőlünk?

2018. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Én irigységet érzek sajnos hiába irod h nem vagy. És elég nehéz kiszedni a lényeget ebből a zagyvalékból.
2018. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Irigy kutya vagy, kérdező :)
2018. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igazi probléma címszóval írtam. Röviden az a baj mindenhová "magammal kell vinni" és ott "vigyázni rá" mert én vagyok az egyetlen ismerőse. Baj hogy unom rossz ember vagyok,hogy szabadon jól akarom érezni magam őt meg szìvem szerint nem engednèm oda?

Írígység...arra nem vagyok hogy tesómnak van nekem nincs kapcsolatom. Arra amiket ìrtam arra igen nagy bűn ez?

2018. júl. 22. 15:04
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem bántsból,de keress fel szakembert,rém keserü vagy és ennek vmi oka van.
2018. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
De miért nem a csaja vigyáz rá?
2018. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Semmi jele az írásodban a disznek, cdak momdom.
2018. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Persze, hogy irigy, de ez miért baj? Ha őt feleannyiba se veszik a saját szülei, mint a sógorát, akkor hülye lenne, ha nem lenne irigy. Tegyük már félre ezt a hülyeséget, hogy irigynek lenni negatív tulajdonság.
2018. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
6os. Legénybúcsúba hova jöjjön húgom???:) :)
2018. júl. 22. 16:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, már miért ne mehetne a legénybúcúsba a húgod? Törvény van rá, vagy mi?


A fővárosban ezer vegyes legénybúcsús buli van. És?

2018. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!