Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Erőszakoskodik velem a mostoha...

Erőszakoskodik velem a mostohatesóm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Édesanyámnak olyan komoly lett a kapcsolata a barátjával hogy vettek közösen egy házat. Nehezen de megszoktam őt (a férfit). Viszont a férfinek van egy fia, aki aki nálam 1 évvel idősebb. Nagyon bunkó volt velem. Viszont tegnap este átjött a szobámba. Eloszor azt hittem hogy azért jött, mert rájött hogy nincs értelme hogy utáljon engem, mivel nem csináltam semmit ellene. De nem.. Bejött hogy “miújság cica? Van keved játszani?” hát erre nem mondtam semmit. Csak tovább telefonoztam mintha meg se hallottam volna. Ez után leült mellém az ágyra és elkezdte a combomat simogatni. Aztán egyre feljebb ment a keze. Mondtam neki hogy hagyja abba, de nem hallgatott rám. Ez után pofán vágtam. Na itt kezdődött csak igazán a baj. Lefogta mindkét kezem, mondván hogy ezt nem kellett volna drágám, aztán megcsókolt.. Mivel megse tudtam mozdulni, nem találtam más megoldást, ezért viszonoztam a csókot, hátha úgy gondolná hogy benne vagyok a dologban, és talán engedne a szorításon. Még egy még egy kis ideig játszottam magam, amikor már teljesen elengedett. Nem tudom hogyan, de valahogy én lettem felül szóval, úgy voltam vele most vagy soha. Gyorsan kiugrottam az ágyból, természetesen ő is jött utánam. Mivel nem tudtam hova bújhatnék el, bezárkoztam a fürdőbe. Kb. Még 1 óráig az ajtóba volt, azt beszélve hogy menjek ki hozzá, meg hogy tudja hogy en is akarom. Meg ha kinyitnám az ajtót, semmi baj nem történne, nem bántana. Mert hogy ő csak leakar velem feküdni, és hogy ez neki és nekem is jó lenne. Ezután egy ideig még beszélt, majd elment azzal a kijelentéssel hogy “Pff.. r|b@nc” Utána még egy fél óráig ott maradtam. Másnap reggel úgy csinált mintha semmi sem történt volna. És hirtelen tök kedves lett. Úgy beszélget velem mintha a tesója lennék. A szüleim előtt persze.


Tudom, az lenne a helyes ha szólnék anyának, de nem akarom hogy tudjon róla. Van elég baja így is. Nem sokára műteni fogják, mindig beteg. Így is mindig járnak dolgozni, csak azért hogy nekünk jobb legyen. Viszont így nem tudom mit kéne csinalnom.. Holnap megint mennek dolgozni.. És ismét egyedül leszünk otthon.. Gondolkoztam hogy elmennék az egyik barátnőmhöz, de ott se maradhatok örökké. Szerintetek mit kéne tennem?



2018. júl. 29. 22:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
53%
Az előző válaszolók már elmondtak mindent. De általában annak, akit meg akarnak erőszakolni: A tökönrúgás baromi hatékony, de ha nem segít, akkor csak hugyozd/szadr össze magad! Elmegy tőle a kedve.
2018. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
99%
Mindenképpen menj el valahova, ameddig legalább az egyik szülő haza nem megy. Estére meg barikádozd el a szobád ajtaját belülről, nehogy reggel arra ébredj, hogy már ott van bent. Ha most nem is mondasz semmit (kellene), akkor a legközelebbi gyanús tekintete után én félrehívnám az apját és nem körülírnám és célozgatnék a fia viselkedésére, hanem a teljes sztorit elmondanám, szépítések nélkül.
2018. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%

Holnap reggel okvetlenül mondd el az apjának a történteket. Említsd meg, hogy tudatosítsa, hogy fia büntetendő nemi erőszakot követet el...

Vagy menj el otthonról addig, amíg valamlyik felnőtt hazaér, vagy hívd el valamelyik barátnődet, de neki még ne mondd el.

2018. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
20%
Hamarosan meg leszel erőszakolva. De nem baj, HAGYD MAGAD, akkor hátha abbahagyja...pfff.
2018. júl. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
88%
mindig álljon készenlétben a hangfelvétel a telefonodon, azért az mert a kamera látszik ha veszed fel.
2018. júl. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
19%
# (csak megjelölöm, kíváncsi vagyok mi lesz itt még)
2018. júl. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem teszel valamit akkor meg fog téged basszni .
2018. júl. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem kamu:

1, beszélsz a szüleiddel. Nincs értelme a kíméletnek, ha nem állítják le a kölyök meg fog erőszakolni. Képtelen leszel mindig elmenekülni.

2. Ha nem hisznek neked a szülők, ami sajnos gyakran előfordul megkeresed a helyi családsegítőt, ők majd komolyan vesznek. Mindezt most azonnal, mielőtt tényleg bajod történik.

2018. júl. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
45%

Már akkor sikítani kellett volna a fürdőszobába, mikor kijutottál. Vagy ha a telefon esetlegesen nálad lett volna, akkor hívni a rendőrséget.

Jól írták itt többen is, nem fog leállni és azért viselkedik veled normálisan, hogy a anyud és a pasija ne higgyenek neked.

Amúgy az apjával nem biztos, hogy jó ötlet beszélni, kitudja, az ilyesfajta betegség öröklődik.

De vagy szólsz anyudnak, rendőröknek, valakinek...

Vagy megleszel erőszakolva, vagy rosszabb, lehet meg is öl.

Bár őszintén nem tudom ki az a hülye, akivel ilyen történik, és normális élő ember helyett a gyk-ra megy kiönteni a szívét ilyen helyzetben.

2018. júl. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
98%
Szegény, szólj valakinek mindenképpen, mielőtt nagyobb baj történik! Majd írd le, mi volt.
2018. júl. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!