Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Másnak is ilyen a testvére...

Másnak is ilyen a testvére vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés

Sokkal gazdagabb mint én de állandóan sír a szája hogy mennyire nincs pénze dolgokra , de ugyanakkor csak ül a pénzén és elvárja , hogy még a szegényebb ember adjon neki, de a sajátjából képes inkább nem költeni.


Ti értitek az ilyen magatartást? Én kevesebbet keresek nála mégse sír sose a szám , hogy de szeretném ezt vagy azt , főleg úgy hogy más vegye meg nekem.


2018. aug. 8. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele kene megbeszelned, mi ezen nem tudunk segiteni
2018. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezem , hogy miért ilyen 1 hónapig nem áll szóba velem , pedig csak érdekelne , hogy ennyire megtudja az embert változtatni a pénz.
2018. aug. 8. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol te azzal, hogy mit csinál vagy nem csinál a saját pénzével? Ha úgy érzi jól magát, csak sírjon a szája. Leszaromtabletta.
2018. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az en testvéreim egyaltalan nem ilyenek, de azért ismerős ez az "embertípus". Nincsenek kevesen. Egyébkent en azt tapasztalom, hogy többnyire, nem azoknak "sír a szája", akiknek igazán lenne rá okuk.
2018. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

óóó, sajnos nagyon is ismerek ilyen embert, a kedves sógoromat, férjem bátyját.

Már a huszas évei elején kiköltözött külföldre, ahol egy jó szakmában, jó fizetéssel, jó sokat keresett. Beutazta a világot, luxus helyeken nyaralt stb. Ami mind nem is lenne baj, hiszen az ő pénze, ő kereste meg. De akárhányszor csak hazajött a szüleihez, (akik minimálbért keresnek mindketten, és alig jönnek ki a fizetésből), állandóan kölcsönkért mindenfélét a házból, amit aztán soha nem adott vissza. Gondolok itt szerszámokra, biciklire stb. Még az anyjának a vérnyomás mérőjét is elvitte, akinek pedig naponta kellene mérnie, mert beteg. AZ apja már egy lyukat nem tudott befúrni, mert elvitte minden szerszámát, és ők nem tudtak újat venni, a fiúnak pedig ez egy filléres dolog lett volna, de ő ilyenre nem akar költeni, amíg van kitől elvenni.

Amikor a szülei mentek látogatni, kiadta neki a listát, hogy miket vigyenek, ilyesmiket is pl, hogy 1 zsák krumpli, 2 kg hús, 10 kg alma, azzal a jelszóval, hogy "a magyar finomabb". Bezzeg ő haza soha semmit se hozott a szüleinek, még egy tábla csokit se, de azt elvárta, hogy 2 fogásos ebéd legyen, ha hazalátogat!

A legdurvább az volt, amikor megházasodott, és rávette a szüleit, hogy vegyenek fel kölcsönt (amit a mai napig törlesztenek egyébként), mert hogy "a menyasszony szülei fizetik a lagzi felét, ezért a másik felét nekik kell). Miközben ő keresi a havi többezer eurókat, és nászútra is vmi puccos helyre mentek.

Én sem értettem meg soha, hogy lehet valaki ennyire önző, és használhatja ki a saját családját. Nem is tartjuk a kapcsolatot vele.

2018. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!