Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért kivételeznek a szüleim...

Miért kivételeznek a szüleim a nővéremmel?

Figyelt kérdés
én 19 éves vagyok, a nővérem pedig 22 éves. Minden nap én kelek fel boltba menni, takarítok egész nap, vezetem a házat. A nővérem délbe kel, és egész nap fekszik, mégis ő van megdicsérve. Félre értés ne essék, szeretek takarítani de suli időbe amikor haza esek hatkor kicsit nehéz egyedül csinálni mindezt. A szüleim mindenért engem szidnak le. Ma nővérem eltört két tányért. Én felsepregettem utána, nem szóltam semmit. Majd apukám bejön ordítva, hogy nővérem miattam sír, mert "csúnyán néztem rá." Nővérem egyfolytában kutakodik a szobámban, elveszi a cuccaim én pedig ha kölcsön veszek valamit jön a leszidás Egész nap szó szerint semmit nem kell csinálnia. Valamiért mindenben kiváltságot élvez. Vele kedvesen beszélnek mindig, nekem csak a szidás jár bármi is a helyzet. Majd mindezek után leszidnak engem, hogy én kinek képzelem magam, hogy nem vagyok jóba a testvéremmel. Mit tennétek a helyembe? Kérlek segítsetek.

2018. aug. 31. 17:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De igen is a mártír szerepet vállaltad magadra. Senki sem kért meg rá. Nem kell megcsinalni csak a saját szobát, reggel csak magadnak mész el boltba és kész. Vagy folytasd ugyan ezt és viseld el a dolgokat. De ne rinyálj.
2018. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Van a szerelem gyerek meg aki becsuszott és meg kelett tartani,na azokkal ilyenek akkor is a szerelem gyerek lesz a cuki ha drogozik saját tapasztalat,meg addig kell otthon a baboca mig gügyög ha nem lehet a képére formálni rabszolgát nevelni nem hoz pénzt, kuka,amint tudsz nulla kapcslat én sok éve szakitottam meg jol jártam,saját családom van külföldön és sose csinálnám vissza
2018. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!