Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Gyűlölöm a tesómat?

Gyűlölöm a tesómat?

Figyelt kérdés
17éves leszek,hugom 13,folyamatosan veszekszunk,legtöbbször a semmin,de ami a legtöbbször felbasz hogy nagyon sokat képzel magáról azt hiszi hogy teljesen egy szinten vagyunk..olyanokat mond nekem hogy minek jöttél haza(kollegium)senki sem szeret...és ordít velem így én is vele..elveszi a cuccaimat és meg neki all feljebb..turkal a telomba és utana azzal zsarol...elegem van mar teljesen belole és elmondhatatlanul idegesit de mégis bant hogy így mi lesz velunk felnőtt korunkban?
2018. szept. 8. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Jol meg kell p. csazni azt akkor befogja :D tapasztalat


#justkistesothings

2018. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Persze te olyan magas ertelmi szinttel rendelkezel, ugye? Beszeld meg vele korrektul.
2018. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

"felbasz" - Talán nem ilyen stílusban kéne beszélni vele...


"turkal a telomba" - Miért vagy olyan amatőr, hogy hagyod? Miért nem véded le jelszóval a magánéleti dolgaidat?


"senki sem szeret" - A szüleitek hogy reagálnak, amikor ilyeneket mond?


"bant hogy így mi lesz velunk felnőtt korunkban?" - Amíg ezen filózol, addig van rá esély, hogy addigra benő a fejetek lágya. :)

2018. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha de most miert lettem lepontozva? :( tesoim engem is megvertek, ha nagy volt a szam meg piszkaltam oket aztan mire 13 lettem nem voltam ekkora szemet, a kapcsoltunknmeg tok jo....
2018. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom ki, hogy van vele, de szerintem egyáltalán nem biztos, hogy a húgoddal van a probléma.

Foglalkoztál már úgy valaha vele? Ha nem, akkor bár nem helyes az, amit csinál, de azért érthető szerintem. Ha pedig igen, akkor a szüleid nevelték félre őt. Nekem ez a véleményem, lehet lepontozni.

2018. szept. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Ignoráld. De komolyan. Csak simán tegyél úgy, mintha nem létezne. Az üvöltözéssel nem mész semmire, csak megadod neki amit akar, tetszeleghet az áldozat szerepében. Az én húgom is pont ugyan ezt csinálta, és látod a válaszokat is, ha megvédenéd magad, akkor te vagy a hülye. Azzal, ha nem veszel róla tudomást, nagyon fel fogod idegesíteni és még agresszívebb lesz, de ha te higgadt maradsz, akkor nem tudnak majd rajtad fogást találni. Nem egyszerű, de nagyon megéri.

A telefonodon legyen jelszó, a cuccaidat meg zárd el.

Hogy később mi lesz? Én nem beszélek vele. Nem keresem elmebeteg, agresszív emberek társaságát.

2018. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Manapság a lányok egy igazi kis hárpiák ebben a korban, őszinte részvétem neked. Nagyon aljasak, nagyon szemetek. Az előző véleményét osztom, egyszerűen nézz keresztül rajta, mintha ott sem lenne, ne szólj hozzá soha.
2018. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
"a lányok egy igazi kis hárpiák" - Hogy kerül ide az a szó, hogy egy, amikor elöl-hátul többesszám?
2018. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Jogos, -egy
2018. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!