Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan dolgozzam fel hogy az...

Hogyan dolgozzam fel hogy az öcsémnek minden összejön nekem meg semmi?

Figyelt kérdés
Öcsém 16 éves és már lányokat hozott fel, barátnői voltak, sikeres a csajoknál, eltud menni bulizni meg vannak barátai. Én meg itt vagyok 20 évesen és egy csaj sem nézett rám még, szűz vagyok és szerintem soha nem is lesz senkim, semmim. Úgy érzem nyomoréknak születtem a 170 centimmel. Rokonok szerintem nem vagyok ronda.

2018. okt. 5. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Na mégegy "biztos a magassagom tehet arrol hogy szerencsetlen vagyok" kabaré.
2018. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még a 160 centis barátaimnak is voltak csajaik. A kisugárzásodon/személyiségeden/tenni akarásodon múlik. A többi mellébeszélés.
2018. okt. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus torzítások. Önértékelési problémáid vannak, a kudarcaidat rajtad kívül álló, de a te értékeidet meghatározó dolgokkal magyarázod és a testvéredről pedig azt képzeled, hogy neki minden az ölébe hullik, ő szerencsésen született, te meg egész életedben küzdesz és szenvedsz csak.


Menj pszichológushoz, hogy kezeltesd az önértékelési problémáidat!

2018. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Irány a pszichológus,mert itt nem a 170 cm a baj.. Kivételeztek veletek?
2018. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szerencse forgandó, egyszer hopp, máskor kopp. Megfelelő társaságban kell lenni (vegyes ivararány). A fiam van vagy 165 cm, minden összejött, én is "csak" 169 cm voltam fénykoromban, nem ezen múlik.
2018. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányok zöme 164 körüli, tehát te a 170 centiddel magasabb vagy náluk. Amúgy sok alacsony fiúnak van 1 fejjel magasabb felesége, itt a házunkban is van ilyen. Nem ezen múlik a dolog.

Lehet öcséddel kellene menni néha bulizni és akkor te is szerezhetnél barátokat, csajokat, és meglátnád hogyan kell viselkedni társaságban. Kezdd el élni az életed, ne savanyodj be.

2018. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Soha nem hív el, egyszer akartam menni akkor meg mondta takarodjak, leköpött, azóta inkább nem kérdezek rá nála.
2018. okt. 5. 15:22
 8/8 anonim válasza:
Hát ha ezt eltűröd akkor ne haragudj de tényleg gyík vagy.Költözz el otthonról,melózz,a lényeg hogy a témára negörcsölj rá. ÉS CSAK AZ ELSŐ POFONT NEHÉZ KIADNI A TESÓNAK. SOK SIKERT.
2018. okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!