Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire normális, ha 20 év...

Mennyire normális, ha 20 év feletti ellenkező nemű testvérek összebújva alszanak?

Figyelt kérdés

A fiú 25, a lány 21 éves. Majdnem minden nap így alszanak.

Ismerősi körömben van ez, nektek mi a véleményetek?


2018. okt. 7. 21:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
8%
Vagy perverz a Kérdező! ⛔
2018. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
79%

Lehet így szokták meg kiskoruktól kezdve, és továbbra is tudják ez elviselni, esetleg szeretethiány miatt jólesik összebujni. Valszeg egyikőjüknek sincs párkapsolata, mert ha lene azzal bujnának össze.

Ilyen életkorban már nem tartanám normálisnak ezt napi szinten.

2019. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%

Én simán el tudok képzelni olyan jó testvéri viszonyt, ahol mindenféle beleképzeléstől mentesen belefér az ilyesmi. Szerintem az egyáltalán nem releváns, hogy ellenkező neműek-e, normál esetben testvérek nem néznek úgy egymásra, talán kis koruktól kezdve így szokták meg, egyiknek sincs párkapcsolata aztán csak vágynak egy kis törődésre, felesleges bármi mást belelátni. Nekem ugyan testvérem nincsen, de van egy olyan jó barátnőm, akivel óvoda óta ismerjük egymást, mintha a húgom lenne. Ha úgy alakul simán szoktunk összebújva aludni, soha nem volt köztünk semmi szexuális jellegű dolog.


20/F

2021. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Hehe, most nézem hogy sikerült elkésnem egy pár évvel xD
2021. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!