Testvérek között?

Figyelt kérdés
Testvérek között szégyenlősség? Mi számít normálisnak?
2018. okt. 26. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Családoktól és egyénektől is függően nagyjából bármi lehet normális. Vannak családok, ahol úgy szokás, hogy nem mutatkoznak egymás előtt még alsóneműben sem, máshol meg tök pucéran mászkálnak egymás előtt. Egyéni viszont azért, mert ha akár egy ilyen "pucéren mászkálós" családban is az egyik személynek igénye van arra, hogy őt ne lássák meztelenül, abban az esetben az a normális, ha ezt a családtagjai tiszteletben tartják és még csak nem is szólják le miatta.
2018. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit mindketten elfogadnak!!
2018. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

mi alsóneműben mászkálunk.. egy szobában vagyunk 3an fiúk, 20, 25, 26 évesek vagyunk

én boxert hordok, abban mászkálok simán, ők fecskében annyira nem, általában pólót felvesznek

meztelenül nem mászkálunk egymás előtt, számunkra kellemetlen lenne, de nem azért, mert szégyenlősek vagyunk, szimplán csak nem úgy nőttünk fel, hogy szokás :)

2018. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
19%

Mi nem vagyunk szégyenlősek egyáltalán

Simán átöltözünk öcsémmel hugommal egymás elő

Volt már hogy álló farokkal is mászkáltam én vagy öcsém a hugunk előtt


17F

2018. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
4-es válaszoló, hát akkor te nem vagy normális! 🤔
2018. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én tavaly nyáron költöztem el otthonról. Jelenleg 23 éves pasi vagyok tesom 15 éves és lány. Sose szégyenlősködtünk egymás előtt, pedig külön szobánk van. De szüleink előtt alsónemübe egymás előtt akár meztelenül is járkáltunk.

Mivel tavaly nyáron a barátnőmmel összeköltöztem egy másik városba, ahova most szeptembertől a tesója is jár, és ő is velünk lakik..

Náluk otthon nem volt meztelenkedés egymás előtt, de mióta itt lakik azóta a srác nem szégyenlős se a nővére se előttem.

2018. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!